Твоє право. Донбас SOS

Как проголосовать на президентских выборах жителю ОРДЛО? - Донбасс SOS

0 754 0

Юристка общественной организации "Донбасс SOS" Мария Красненко рассказала о том, как жителям неподконтрольных территорий Донецкой и Луганской областей можно зарегистрироваться и принять участие в выборах.

Как добиться выплаты задолженностей по пенсиям и социальным выплатам? - Донбасc SOS

0 2741 2

Юристка общественной организации "Донбасс SOS" Мария Красненко рассказала о порядке действий для жителей оккупированных территорий для выплаты задолженностей по пенсиям и социальным выплатам, а также об иске по обжалованию отдельных положения постановления №365 Кабинета Министров Украины.

Порядок спадкування майна, яке знаходиться на непідконтрольній території, - Донбас SOS

0 2879 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про порядок спадкування майна, яке знаходиться на непідконтрольній території, або у випадку, коли останнє місце проживання спадкоємця було на непідконтрольній території.

Порядок звільнення осіб, які знаходяться в зоні АТО, - Донбас SOS

0 1731 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про порядок звільнення осіб, які знаходяться в зоні АТО та трудові права внутрішньо переміщених осіб.

Зміни в порядку перевірок та розміру адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, - Донбас SOS

0 5246 1

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про постанову №689 Кабінету Міністрів України, в якій прописуються зміни в розмірі адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, граничний розмір депозиту в банку, який впливає на розмір адресної допомоги, а також про зміни в порядку перевірок ВПР.

 

Як оформити ID паспорт та що робити у випадку його втрати? - Фоменко Артем

0 2818 1

Фоменко Артем, юрист організації "Донбас SOS", розповів про процедуру оформлення паспорту нового зразку, про процедури зміни фотографії в 25 років, а також про дії у випадку втрати або пошкодження паспорту.

Програма "Доступне житло" для внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО, - Фоменко Артем

0 1720 0

Фоменко Артем, юрист організації "Донбас SOS", розповів про державну програму "Доступне житло" за схемою "50 на 50" для внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО. 

Порядок отримання соціальних стипендій дітьми-переселенцями, - Донбас SOS

0 1557 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про Порядок отримання соціальних стипендій дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб, а також про закони щодо збільшення розміру стипендій.

Субсидії для внутрішньо переміщених осіб в Україні: порядок призначення та документи, - Донбас SOS

0 2035 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про основні нормативні документи, що регулюють надання житлових субсидій внутрішньо переміщеним особам в Україні, про процедуру призначення субсидій, про необхідні документи, про можливості отримання субсидій із місцевих бюджетів та про випадки, коли субсидії не призначаються.

Порядок реєстрації та припинення підприємницької діяльності переселенцями, - Донбас "SOS"

0 3989 0

Фоменко Артем, юрист організації "Донбас SOS", роз'яснив порядок реєстрації та припинення підприємницької діяльності внутрішньо переміщеними особами. 

Зміни до постанови № 505 щодо переліку осіб, яким призначається адресна допомога, - "Донбас SOS"

0 6403 0

Фоменко Артем, юрист організації "Донбас SOS", роз'яснив зміни у законодавстві України щодо переліку внутрішньо переміщених осіб, яким призначається адресна допомога.

Як переселенцям підтвердити пільговий трудовий стаж для пенсії? - Донбас SOS

0 4745 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про закони, що регулюють призначення пенсій, перерахував необхідні документи для підтвердження пільгового трудового стажу та навів приклади відповідних позовних вимог переселенців у встановленні пільгового трудового стажу, які були задоволені в судовому порядку.

Порядок призначення пенсій переселенцями у випадку зміни місця реєстрації, - "Донбас SOS"

0 6947 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про порядок призначення пенсій у тих випадках, коли особа раніше отримувала пенсію за довідкою переселенця, але в подальшому зареєструвала місце проживання в паспорті на підконтрольних територіях України, і бажає отримувати пенсію як житель даної адміністративно-територіальної одиниці.

Как получить государственную помощь на рождение ребёнка для переселенцев? - Донбасс "SOS"

0 3875 0

Юристка общественной организации "Донбасс SOS" Наталия Юрлова рассказала о процедуре получение государственной помощи на рождение ребёнка для вынужденно перемещённых лиц.

Изменения в постановлении №509 по учёту внутренне перемещённых лиц, - юристка "Донбасс SOS"

0 8032 2

Мария Красненко, юристка общественной организации "Донбасс SOS", рассказала о ряде изменений в постановлении Кабинета Министров Украины об учёте внутренне перемещённых лиц, а также порядке предоставления адресной помощи.