Твоє право. Донбас SOS

Порядок звільнення осіб, які знаходяться в зоні АТО, - Донбас SOS

0 2501 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про порядок звільнення осіб, які знаходяться в зоні АТО та трудові права внутрішньо переміщених осіб.

Зміни в порядку перевірок та розміру адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, - Донбас SOS

0 6463 1

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про постанову №689 Кабінету Міністрів України, в якій прописуються зміни в розмірі адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам, граничний розмір депозиту в банку, який впливає на розмір адресної допомоги, а також про зміни в порядку перевірок ВПР.

 

Як оформити ID паспорт та що робити у випадку його втрати? - Фоменко Артем

0 4036 1

Фоменко Артем, юрист організації "Донбас SOS", розповів про процедуру оформлення паспорту нового зразку, про процедури зміни фотографії в 25 років, а також про дії у випадку втрати або пошкодження паспорту.

Програма "Доступне житло" для внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО, - Фоменко Артем

0 2489 0

Фоменко Артем, юрист організації "Донбас SOS", розповів про державну програму "Доступне житло" за схемою "50 на 50" для внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО. 

Порядок отримання соціальних стипендій дітьми-переселенцями, - Донбас SOS

0 2151 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про Порядок отримання соціальних стипендій дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб, а також про закони щодо збільшення розміру стипендій.

Субсидії для внутрішньо переміщених осіб в Україні: порядок призначення та документи, - Донбас SOS

0 2720 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про основні нормативні документи, що регулюють надання житлових субсидій внутрішньо переміщеним особам в Україні, про процедуру призначення субсидій, про необхідні документи, про можливості отримання субсидій із місцевих бюджетів та про випадки, коли субсидії не призначаються.

Порядок реєстрації та припинення підприємницької діяльності переселенцями, - Донбас "SOS"

0 4841 0

Фоменко Артем, юрист організації "Донбас SOS", роз'яснив порядок реєстрації та припинення підприємницької діяльності внутрішньо переміщеними особами. 

Зміни до постанови № 505 щодо переліку осіб, яким призначається адресна допомога, - "Донбас SOS"

0 7413 0

Фоменко Артем, юрист організації "Донбас SOS", роз'яснив зміни у законодавстві України щодо переліку внутрішньо переміщених осіб, яким призначається адресна допомога.

Як переселенцям підтвердити пільговий трудовий стаж для пенсії? - Донбас SOS

0 5717 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про закони, що регулюють призначення пенсій, перерахував необхідні документи для підтвердження пільгового трудового стажу та навів приклади відповідних позовних вимог переселенців у встановленні пільгового трудового стажу, які були задоволені в судовому порядку.

Порядок призначення пенсій переселенцями у випадку зміни місця реєстрації, - "Донбас SOS"

0 7682 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про порядок призначення пенсій у тих випадках, коли особа раніше отримувала пенсію за довідкою переселенця, але в подальшому зареєструвала місце проживання в паспорті на підконтрольних територіях України, і бажає отримувати пенсію як житель даної адміністративно-територіальної одиниці.

Как получить государственную помощь на рождение ребёнка для переселенцев? - Донбасс "SOS"

0 4631 0

Юристка общественной организации "Донбасс SOS" Наталия Юрлова рассказала о процедуре получение государственной помощи на рождение ребёнка для вынужденно перемещённых лиц.

Изменения в постановлении №509 по учёту внутренне перемещённых лиц, - юристка "Донбасс SOS"

0 9038 2

Мария Красненко, юристка общественной организации "Донбасс SOS", рассказала о ряде изменений в постановлении Кабинета Министров Украины об учёте внутренне перемещённых лиц, а также порядке предоставления адресной помощи.

Новый временный порядок перемещения через линию соприкосновения, - юристка "Донбасс SOS"

0 16740 0

Мария Красненко, юристка общественной организации "Донбасс SOS" сообщила о новом временном порядке пересечения линии соприкосновения на Донбассе и рассказала о новых особенностях действия пропусков, пересечении с использованием транспорта и других нововведениях.

Выезд с места жительства, адресная помощь и физическая идентификация переселенцев, - "Донбасс SOS"

0 7630 0

Юристка общественной организации "Донбасс SOS" Мария Красненко разъяснила положения законодательства по поводу выезда внутренне перемещённых лиц с места жительства на срок более 60 дней, а также ответила на вопросы оснований для повышений адресной помощи и блокировки счетов в Ощадбанке в связи с непрохождением физической идентификации.

Горячая линия "Донбасс SOS": что тревожит людей на неподконтрольных территориях?

0 11036 1

Горячая линия общественной организации "Донбасс SOS" только за апрель 2017 года получила 2503 звонка, из них 600 - из "ЛДНР". Координатор горячей линии Виолетта Артемчук рассказала о том, с какими проблемами к ним обращаются переселенцы, жители "серой зоны" и украинские граждане, оставшиеся на неподконтрольных территориях Донбасса.