Зауваження, скарги та пропозиції: як реалізувати право на звернення громадян, - поради юриста

Юрист ГО Донбас SOS Михайло Фоменко розповів глядачам UKRLIFE.TV про реалізацію права на отримання інформації відповідно до Закону України "Про звернення громадян": якими є види та форми звернень (пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги) та якими є вимоги до них; у який термін розглядаються звернення громадян; якою є відповідальність за надані відповіді на звернення громадян; про сервіс оформлення звернень громадян за "гарячою лінією" та інші послуги.

Cкористайтеся оновленим мобільним додатком від Донбас SOS "Твоє пр@во" - універсальним юридичним довідником для людей, які постраждали від конфлікту на Сході України:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.floor12apps.tvoepravo 
https://apps.apple.com/ru/app/твое-пр-во/id1461098423 

Донбас SOS - громадська організація, що утворилася 14 березня 2014 року через активістів Донбасу. Займається координацією допомоги громадянам, які перебувають в зоні проведення АТО, а також внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

http://donbasssos.org/main_ua/  
https://www.facebook.com/DonbassSOS/
https://vk.com/donbasssos 

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebook або Telegram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями.

Схожi сторiнки