Донбас SOS про пенсійні справи переселенців та виконання рішень судів щодо пенсійних виплат

Юрист ГО Донбас SOS Артем Фоменко розповів глядачам UKRLIFE.TV про пенсійні виплати внутрішньо переміщеним особам та про виконання рішень суду в пенсійних справах (поновлення пенсій, виплату заборгованостей тощо).

Донбас SOS - громадська організація, що утворилася 14 березня 2014 року через активістів Донбасу. Займається координацією допомоги громадянам, які перебувають в зоні проведення АТО, а також внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

http://donbasssos.org/main_ua/  
https://www.facebook.com/DonbassSOS/   
https://vk.com/donbasssos 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Редакція може не поділяти думок гостей.

 

Схожi сторiнки

Можливі сценарії розпаду Єврозони та доля України, - ФІліп Багус

0 81 0

Німецький економіст Філіп Багус в своєму інтерв'ю Ukrlife.TV розповів про небезпеки інтеграції до Європейського Союзу, трагедію євро та можливості світової економічної кризи.

Джангиров: У России нет ''плана А'' в отношении Украины, но есть чёткий ''план Б''

0 51 0

Дмитрий Джангиров поделился с UKRLIFE.TV мыслями о том, почему Россия не будет активным игроком в Украине в обозримой перспективе.

Начало формироваться ''электоральное гетто'' ''Слуги народа'', - Джангиров

0 38 0

Дмитрий Джангиров о рейтингах власти и разочаровании электората.