Росія не зможе самостійно забезпечити енергодостатність Криму, - Михайло Гончар

Виступ Президента Центру глобальних досліджень "Стратегія ХХІ" Михайла Гончара на міжнародній конференції "Мілітаризація окупованого Криму як загроза міжнародній безпеці", що відбулася 14 березня 2016 року в Києві.

"Не дивлячись на всі потуги, вирішити питання енергозабезпечення Криму в ті стислі терміни, які зазначалися, окупантові не вдастся. Південь Росії має одну ваду: в плані електроенергії він сам енергодефіцитний", - мовив експерт.

Михайло Гончар також зазначив, що в планах деокупації Криму дуже важливо враховувати той факт, що Росія не зможе самостійно забезпечити енергодостатність Криму, тому буде змушена домовлятися зі світовими виробниками енергоустаткування, на рішення про співпрацю яких може превентивно впливати українська сторона.

"Росія не зможе самостійно забезпечити енергодостатність Криму. Це дуже важливий момент. Наприклад, високовольтні кабелі в Росії не виготовляються - як відсутні й компанії, що здатні здійснювати їх укладку. Тому не випадково, що для прокладення енергомосту Росії довелося залучати китайських постачальників та підрядників, а ефективна електрогенерація в Криму не можлива без газотурбінних установок німецького "Сіменса". Виходячи з цього, Україна має діяти відповідним чином, попереджуючи та блокуючи іноземні компанії, які можуть надати сприяння російській стороні. На жаль, МЗС України, як і уряд в цілому, демонструє тут приклад споглядацької позиції".

Дивіться повний запис трансляції конференції на UKRLIFE.TV 

Організатори конференції: Майдан закордонних справ, Центр досліджень армії, конверсії та роззброєння, Інститут стратегічних чорноморських досліджень, Фонд Конрада Аденауера.

Медіа-партнери: UKRLIFE.TV, BlackSeaNews, Defence Express, Главком, Ділова Столиця.

 

Схожi сторiнки

Нас цілком може чекати протистояння більш загрозливе ніж майдан, - Олександр Кочетков

0 195 0

Слово політтехнолога і аналітика Олександра Кочеткова на експертному обговоренні "Запеклий трибій. Чого очікувати?" в УНІАН 22 березня 2019 року.

 

Можлива ситуація, коли на ряді дільниць вибори можуть бути зірвані, - Олексій Гарань

0 154 0

Слово наукового директора Фонду "Демократичні ініціативи" Олексія Гараня на експертному обговоренні "Запеклий трибій. Чого очікувати?" в УНІАН 22 березня 2019 року.

Ті, хто використовують ''сітку'' на виборах, самі запускають процес власної делегітимізації, - Олег Саакян

0 140 0

Слово голови "Єдиного Координаційного Центру" Олега Саакяна на експертному обговоренні "Запеклий трибій. Чого очікувати?" в УНІАН 22 березня 2019 року.

 

Коментарi

comments powered by Disqus