Поразка Росії на території України буде означати кінець імперії, - Василь Лаптійчук

Гість програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" - експерт з питань зовнішньої безпеки та російсько-українських відносин Василь Лаптійчук. Він оцінив рівень інформаційної небезпеки в Україні, підкреслив важливість визнання Росії агресором на законодавчому рівні, а також пояснив, як воєнна поразка Росії в Україні позначиться на самій Росії.

"Воєнна поразка - а вона абсолютно прогнозована - росіян та території України, за умови нормального менеджменту в Україні та озброєння, означає колапс імперії... Імперії завжди розпадаються і Росія тим швидше розпадеться, якщо вона зазнає поразки на території України", - вважає Василь Лаптійчук.

0:40 - в Україні найвищий рівень інформаційної загрози;
2:40 - Росію треба визначити законодавчо як агресора;
8:30 - США - безальтернативний союзник України;
10:35 - якими ідейними поглядами керується Путін;
16:00 - Путін є фігурою умовною та тимчасовою;
21:20 - що таке акція і що таке реакція;
29:40- жадібність у владі;
32:35 - у Росії ніколи не приховували, що не хочуть випускати Україну;
39:40 - дипломатичні відносини - це ознака дружби;
47:20 - Росія відстала політично на 500 років;
52:20 - російська держава - спадкоємиця Золотої Орди.

Цю телепрограму вироблено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Точка зору, відображена у телепрограмі, може не збігатися з офіційною позицією уряду США.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, Twitter або Google+!

Схожi сторiнки

Виктор Савинов: "Падение Киева" предрешило победу над Гитлером

0 96 0

Гость студии UKRLIFE.TV - историк, писатель Виктор Савинов. Темами разговора с ним были трагическое событие - взятие Киева гитлеровскими войсками 19 сентября 1941 года, а также обстоятельства танковой битвы за Дубно-Луцк-Броды, в которой СССР потерпел сокрушительное поражение. Завершающая часть интервью была посвящена главным причинам, по которым СССР смог в итоге одержать победу в войне.

Кто контролирует ЦИК, тот получит дополнительные 5-10 % голосов на выборах, - Виталий Кулик

0 65 0

Виталий Кулик, директор Центра исследований гражданского общества в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал увеличение состава ЦИК и его политическую мотивированность, историю с майором Мельниченко и его уголовным преследованием, экологическая ситуация в Крыму, размещение базы США в НАТО, а также предвыборная ситуация в разных политических силах.

События 2014 года – это конец России, а не угроза существованию Украины, - Владимир Гаврилов

0 513 0

Владимир Гаврилов, генерал-майор запаса, бывший атташе по вопросам обороны Украины в США, в своём интервью каналу Ukrlife.TV обсудил ряд вопросов обороны украинского государства, его взаимоотношения с США и другими странами Запада, а также дальнейшую судьбу Украины в противостоянии Российской Федерации. 

Коментарi

comments powered by Disqus