Мы получим большое количество "маленьких Техасов" в Украине, - Виктор Небоженко

Підтримайте UKRLIFE.TV! https://www.patreon.com/ukrlife

Виступ Віктора Небоженка на круглому столі "Місцеві вибори - кульмінація і фінал. Які фактори вплинуть на результат? Що очікує країну та політикум за результатами кампанії?" в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 23 жовтня 2020 року.

Учасники круглого столу: експерт корпорації стратегічного консалтингу "Гардарика" Костянтин Матвієнко; директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов; директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко; політолог, директор аналітичного центру "Політика", кандидат політичних наук Микола Давидюк; політолог, співзасновник Національної платформи "Діалог про мир та безпечну реінтеграцію" Олег Саакян.

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebookTelegram або Instagram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями

Схожi сторiнки

Европейский Союз как велосипед — можно ехать, только если крутишь педали, - Виктор Мироненко

0 125 0

Виктор Мироненко о расширении Европейского Союза и европейском векторе развития для Украины и России.

Блиск і трагедія Конституційного суду в Україні, - Геннадій Друзенко

0 350 3

Геннадій Друзенко, відомий український юрист та конституціоналіст, в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про діяльність Конституційного суду України, його повноваження та принцип відбору суддів, а також порівняв його діяльність з аналогічними органами в США та країнах Європи.

Синдром Рюрика в России, и проблема, не имеющая решения, - Виктор Мироненко

0 1054 2

Руководитель Центра украинских исследований Института Европы Российской Академии Наук Виктор Мироненко в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о проблемах развития России, цивилизационных особенностях украинской нации, важности европейского вектора развития, а также исторической роли Михаила Горбачева.