Блок Порошенка на виборах посяде перше місце. Хто другий? – прогноз експерта

Український письменник, публіцист і громадський діяч Костянтин Матвієнко зробив прогноз відносно того, яка партія посяде перше і друге місце на майбутніх виборах до Верховної Ради.

«Щонайбільше до парламенту проходить 8 партій. Зрозуміло, що «Блок Петра Порошенка » - це перший номер. Але далі вступають в силу адміністративні чинники. Соціологія дає друге місце «Батьківщині». Виникає цілий ряд обставин, тому що весь адміністративний ресурс в руках Президента і вивести на друге місце «Батьківщину» не погодяться на місцях, тому що від цього залежить кар’єра місцевих чиновників.

На друге місце будуть намагатися вивести партію Ляшка, хоча це, вже доволі складно, далі «Народний фронт». Партія «Самопоміч» за нашою інформацією проходить, але з невеликим відсотком, ще більше проблем буде у партії «Громадянська позиція. За рахунок того, що проконтролювати вибори на територіях прилеглих до зони АТО буде складно, намагатимуться вийти на цьому «Опозиційний блок» та «Сильна Україна», - зазначив Матвівєнко.

Повне інтерв’ю Костянтина Матвієнко дивіться на UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Виктор Небоженко: Запад растягивает фронт России

0 165 1

Виступ Віктора Небоженка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Різкий політичний старт року. Що очікує на Україну – ззовні та зсередини".

Як дзвінок з Китаю перервав російську окупацію Казахстану? - Матвієнко

0 141 1

Виступ Костянтина Матвієнка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Різкий політичний старт року. Що очікує на Україну – ззовні та зсередини".

Бондаренко: Зараз зовнішньою політикою Росії керує Юрій Ушаков, а Лавров стає церемоніальною фігурою

0 136 1

Виступ Костянтина Бондаренка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Різкий політичний старт року. Що очікує на Україну – ззовні та зсередини".