Блок Порошенка на виборах посяде перше місце. Хто другий? – прогноз експерта

Український письменник, публіцист і громадський діяч Костянтин Матвієнко зробив прогноз відносно того, яка партія посяде перше і друге місце на майбутніх виборах до Верховної Ради.

«Щонайбільше до парламенту проходить 8 партій. Зрозуміло, що «Блок Петра Порошенка » - це перший номер. Але далі вступають в силу адміністративні чинники. Соціологія дає друге місце «Батьківщині». Виникає цілий ряд обставин, тому що весь адміністративний ресурс в руках Президента і вивести на друге місце «Батьківщину» не погодяться на місцях, тому що від цього залежить кар’єра місцевих чиновників.

На друге місце будуть намагатися вивести партію Ляшка, хоча це, вже доволі складно, далі «Народний фронт». Партія «Самопоміч» за нашою інформацією проходить, але з невеликим відсотком, ще більше проблем буде у партії «Громадянська позиція. За рахунок того, що проконтролювати вибори на територіях прилеглих до зони АТО буде складно, намагатимуться вийти на цьому «Опозиційний блок» та «Сильна Україна», - зазначив Матвівєнко.

Повне інтерв’ю Костянтина Матвієнко дивіться на UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Российскую армию на юге ждёт полный крах, - Михаил Самусь

0 1001 1

Директор New Geopolitics Research Network Михаил Самусь в эфире Ukrlife.TV обсудил ход войны в Украине и сделал прогноз поражения российских войск.

Путин на распутье, знаменья для Кремля и тест на дальнейшее развитие военных действий, - Фесенко

0 317 2

Политолог Владимир Фесенко в своём интервью Ukrlife.TV обсудил ход войны в Украине и поделился своими мыслями о возможном развитии событий на фронте и в политике.

Война породила глубинное удивление, - Дацюк, Бебешко, Чудновский Никитин

0 206 2

Сергей Дацюк, Юрий Чудновский, Владимир Никитин и Тарас Бебешко в эфире Ukrlife.TV обсудили глубинное удивление от войны в Украине.