Бізнес-інтереси української еліти заважають подати на Росію до суду, - Матвієнко

Український письменник, публіцист і громадський діяч Костянтин Матвієнко вважає, що Україна може подати на Росію до суду на відшкодування збитків, проте їй заважають бізнес-інетреси української еліти.

«Незрозуміло, чому Україна до сьогодні не звернулася до міжнародної юстиції, щодо збитків завданих окупацією Криму і агресією на Сході. Яценюк нас переконує, що позов вони підготували. Ми не прийняли рішення українських судів, що найменше, щоб заарештувати активи Російської Федерації. Росія на тисячу років боржник України. Ми цього не робимо, чому?

Я думаю, що тут працюють бізнес-інтереси української еліти, яка готова домовлятися з російськими підприємствами. Ми досі торгуємо зброєю з Російською Федерацією тільки через міжнародного посередника. Кореспондента газети «Дзеркало тижня» намагаються засудити за розголошення цієї інформації. Доручення розібратися в цьому питанні дала Адміністрація Президента», - розповів Матвієнко.

Повне інтерв’ю Костянтина Матвієнко дивіться на UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Российскую армию на юге ждёт полный крах, - Михаил Самусь

0 1020 2

Директор New Geopolitics Research Network Михаил Самусь в эфире Ukrlife.TV обсудил ход войны в Украине и сделал прогноз поражения российских войск.

Путин на распутье, знаменья для Кремля и тест на дальнейшее развитие военных действий, - Фесенко

0 319 3

Политолог Владимир Фесенко в своём интервью Ukrlife.TV обсудил ход войны в Украине и поделился своими мыслями о возможном развитии событий на фронте и в политике.

Война породила глубинное удивление, - Дацюк, Бебешко, Чудновский Никитин

0 212 3

Сергей Дацюк, Юрий Чудновский, Владимир Никитин и Тарас Бебешко в эфире Ukrlife.TV обсудили глубинное удивление от войны в Украине.