Бізнес-інтереси української еліти заважають подати на Росію до суду, - Матвієнко

Український письменник, публіцист і громадський діяч Костянтин Матвієнко вважає, що Україна може подати на Росію до суду на відшкодування збитків, проте їй заважають бізнес-інетреси української еліти.

«Незрозуміло, чому Україна до сьогодні не звернулася до міжнародної юстиції, щодо збитків завданих окупацією Криму і агресією на Сході. Яценюк нас переконує, що позов вони підготували. Ми не прийняли рішення українських судів, що найменше, щоб заарештувати активи Російської Федерації. Росія на тисячу років боржник України. Ми цього не робимо, чому?

Я думаю, що тут працюють бізнес-інтереси української еліти, яка готова домовлятися з російськими підприємствами. Ми досі торгуємо зброєю з Російською Федерацією тільки через міжнародного посередника. Кореспондента газети «Дзеркало тижня» намагаються засудити за розголошення цієї інформації. Доручення розібратися в цьому питанні дала Адміністрація Президента», - розповів Матвієнко.

Повне інтерв’ю Костянтина Матвієнко дивіться на UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Виктор Небоженко: Запад растягивает фронт России

0 187 1

Виступ Віктора Небоженка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Різкий політичний старт року. Що очікує на Україну – ззовні та зсередини".

Як дзвінок з Китаю перервав російську окупацію Казахстану? - Матвієнко

0 165 1

Виступ Костянтина Матвієнка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Різкий політичний старт року. Що очікує на Україну – ззовні та зсередини".

Бондаренко: Зараз зовнішньою політикою Росії керує Юрій Ушаков, а Лавров стає церемоніальною фігурою

0 155 1

Виступ Костянтина Бондаренка у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" на круглому столі на тему "Різкий політичний старт року. Що очікує на Україну – ззовні та зсередини".