Новий вид корисних копалин в Україні: грошові заощадження, - Костянтин Матвієнко

Політолог Костянтин Матвієнко про протистояння Тарути й Гонтарєвої.

Повне інтерв'ю: ВЛАДА ВІДЧУВАЄ, ЩО ВИБОРИ НЕМИНУЧІ, Й ПОЧАЛА ПІДГОТОВКУ, - КОСТЯНТИН МАТВІЄНКО

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в Facebook, VK, Google+ або Twitter!

Схожi сторiнки

Продолжение монополизации экономики усиливает власть новых олигархов, - Павел Роднин

0 514 5

Глава ГО "Розвиток середнього класу", экономист Павел Роднин в эфире Ukrlife.TV рассказал о проблемах среднего класса в Украине, демографическом кризисе, монополизации экономике, государственном регулировании, несправедливом распределении бюджета, а также сути гражданского общества.

Газу в Україні залишилося на один місяць, - Богдан Соколовський

0 1168 2

Богдан Соколовський докладно розповів про те, в якому стані сьогодні перебуває енергетика України: скільки в України є власного газу та які перспективи його імпорту, як вплине торгова блокада Донбасу на поставки антрациту, які виклики ставить перед Україною будівництво енергопроводу "Північний потік-2", проблеми енергетичної незалежності української держави та енергозберігаючих технологій тощо.

Дмитрий Марунич: Эскалация на Донбассе может привести к катастрофе в энергетике Украины

0 2090 5

Дмитрий Марунич о происшедствии в Авдеевке и о состоянии её энергосистемы, об энергетических последствиях блокады Донбасса, об угрозе веерных отключений и возможном ударе по внутреннему рынку страны.

Коментарi

comments powered by Disqus