Новий вид корисних копалин в Україні: грошові заощадження, - Костянтин Матвієнко

Політолог Костянтин Матвієнко про протистояння Тарути й Гонтарєвої.

Повне інтерв'ю: ВЛАДА ВІДЧУВАЄ, ЩО ВИБОРИ НЕМИНУЧІ, Й ПОЧАЛА ПІДГОТОВКУ, - КОСТЯНТИН МАТВІЄНКО

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в Facebook, VK, Google+ або Twitter!

Схожi сторiнки

Алексей Кучеренко: Я знаю десяток примеров мошенничества на тарифах, с которыми можно идти в прокуратуру, - Кучеренко

0 695 6

Алексей Кучеренко о современной политике в энергетике Украины, тарифах на коммунальные услуги, государственном реформировании в Украине и других актуальных темах украинской жизни.

Продолжение монополизации экономики усиливает власть новых олигархов, - Павел Роднин

0 645 5

Глава ГО "Розвиток середнього класу", экономист Павел Роднин в эфире Ukrlife.TV рассказал о проблемах среднего класса в Украине, демографическом кризисе, монополизации экономике, государственном регулировании, несправедливом распределении бюджета, а также сути гражданского общества.

Газу в Україні залишилося на один місяць, - Богдан Соколовський

0 1289 2

Богдан Соколовський докладно розповів про те, в якому стані сьогодні перебуває енергетика України: скільки в України є власного газу та які перспективи його імпорту, як вплине торгова блокада Донбасу на поставки антрациту, які виклики ставить перед Україною будівництво енергопроводу "Північний потік-2", проблеми енергетичної незалежності української держави та енергозберігаючих технологій тощо.

Коментарi

comments powered by Disqus