Жодна справа по шкоді довкіллю в АТО через воєнні дії не дійшла до суду, - Алла Благая

Аналітик УГСПЛ Алла Благая в своєму інтерв'ю розповіла про результати дослідження екологічних проблем Донбасу та підкреслила проблему відсутності відповідальності за злочини проти довкілля через воєнні дії.

"Нам вдалося проаналізувати досить великий масив справ, і він показав, що дуже мало справ, які були порушені на території Донецької і Луганської областей, але до суду доходять одиниці. Не було виявлено жодного судового рішення щодо притягнення винних осіб до відповідальності або відшкодування завданої шкоди довкіллю за вчинення злочинів безпосередньо пов'язаних із воєнними діями. Тобто жодного злочину, пов'язаного із воєнними діями до суду не дійшло", - зауважила Алла Блага.

Це інтерв'ю - частина телемарафону "На межі виживання: екологічна ситуація в зоні АТО", який відбувся 27 червня 2017 року на UKRLIFE.TV.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посиланняhttp://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Весь мировой порядок - это игра стратегий, - Инструментариум

0 287 0

Темой нового выпуска программы "Инструментариум" на UKRLIFE.TV было стратегирование как инструмент работы с будущим. Гости эфира - Юрий Чудновский, Тарас Бебешко, Владимир Никитин и Сергей Дацюк.

Мир находится в моменте ''перелома'', где вероятность прогнозов равна нулю, - Инструментариум

0 492 4

Третий "Инструментариум", как и было обещано, посвятили прогнозированию как инструменту работы с будущим. На связи с UKRLIFE.TV - Сергей Дацюк, Владимир Никитин, Юрий Чудновский и Тарас Бебешко.

Проект - это взрывание старого баланса интересов и создание нового, - Инструментариум

0 461 1

Второй выпуск программы "Инструментариум" на UKRLIFE.TV был посвящён инструментальной паре проектирования и программирования при работе с будущим, а также (частично) вопросам прогностики. В виртуальной студии - Сергей Дацюк, Владимир Никитин, Тарас Бебешко и Юрий Чудновский.