Суспільство

Конгрес ПЕН-Клубу у Львові довів: коли у вас є добрі ідеї, завжди можна щось зробити, - Микола Рябчук

0 222 0

Президент Українського Міжнародного ПЕН-Клубу Микола Рябчук розповів про історію ПЕН-Клубу в Україні та світі та про те, як пройшов перший конгрес міжнародного ПЕН-клубу у Львові 17-24 вересня 2017 року. 

Україна недопрацьовує по всьому фронту інформаційної безпеки, - Максим Скубенко

0 457 0

Максим Скубенко, журналіст, аналітик проекту VoxCheck про протидію фейкам та інформаційній агресії.

Головні поради українським журналістам у протидії інформаційній війні від Антоніни Іващук

0 389 0

Гість програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" Антоніна Іващук, фахівець у галузі соціальних комунікацій, викладач журналістських дисциплін з Національного Авіаційного Університету. Темою інтерв'ю була журналістська освіта в Україні, її якість та здатність протидіяти інформаційній війни проти Росії.

Як інформаційно протистояти "друзям Путіна" в світі? - Анатоль Камінський

0 282 0

Гість програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" доктор міжнародного права, професор Анатоль Камінський. В інтерв'ю мова пішла про зовнішньополітичне, внутрішньополітичне та інформаційне протистояння російській агресій, а також про досвід протистоянню СРСР за часів холодної війни.

 

Як зробити постать Василя Стуса сучасною для молодих українців? - Дмитро Стус

0 378 0

Письменник та літературознавець Дмитро Стус в ефірі Ukrlife.TV розповів про книгу "Життя як творчість", присвячену Василю Стусу, а також про проект створення віртуального музею Василя Стуса.

Похороны судебного дела по Майдану идут успешно, - Виталий Тытыч

0 477 0

Адвокат родственников Небесной сотни Виталий Тытыч рассказал о том, как продвигается расследование убийств на Майдане в 2014 году.

Как Soma System из США помогает реабилитоваться ветеранам АТО и участникам Майдана - Роман Торговицкий

0 1205 0

Гости программы "Час Бурлеска" на UKRLIFE.TV - Виталий Кабашнюк и Роман Торговицкий.

Всі плакати мобілізаційних кампаній в Україні зроблені без професіоналізму, - Євген Бондаренко

0 1104 0

Гість програми "Погляд з Віталієм Жугаєм" - Євген Бондаренко, фахівець з протидії інформаційній агресії, голова Школи Медіа-Патріотів, психолог, медіа-експерт. Темою інтерв'ю була діяльність Школи Медіа-Патріотів, необхідність оволодіння технологіями пропаганди та про типові помилки, яких допускається Україна в інформаційній політиці.

Т-90А против Abrams, - Политика и Оружие

0 4337 1

Глава правления общественной организации Товарищество правозащиты ветеранов силовых структур Александр Дидур и его заместитель Михаил Шевенко в первом выпуске программы "Политика и оружие" провели сравнение танков Т-90А "Владимир" и Abrams M1A2 SEP V2: раскрыли исторический контекст их появления, тактико-технические характеристики, особенности ведения боя и т.д.

Подвійне громадянство в Україні: законодавче регулювання та відповідальність, - Станіслав Куценко

0 1135 1

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко в рамках проекту "Я маю право" розповів про подвійне громадянство в Україні, як воно регулюються законодавством, яка відповідальність за володіння паспортами кількох країн.

Углубление проблемы избирательных прав переселенцев рискует вызвать «эффект домино», - переселенка

0 1178 0

Наталья Бравистова, врач из Донецка, и Вадим Валько, представитель организации "Донбасс SOS", в своём интервью каналу Ukrlife.TV подняли проблему отсутствия у переселенцев и трудовых мигрантов права избирать местную власть и быть избранными. Также обсудили законопроект №6240, который может обеспечить их политическими правами.

Маріанна Копиця про книгу "Сад пісень Івана Карабиця" та про "Київ Музик Фест"

0 709 1

У гостях програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" - Маріанна Копиця (Карабець), музикознавець, доктор мистецтвознавства, професор Національної музичної академії України. Мова в інтерв'ю пішла про книгу Любові Кияновської "Сад пісень Івана Карабиця" та про 28-й "Київ Музик Фест".

Я есть во всех налоговых структурах, но на выборах я – «человек-невидимка», - переселенка с Донбасса

0 752 1

Гостья UKRLIFE.TV - Анна Курцановская, переселенка из Донецка. Она рассказала о том, как складывается её жизнь после переезда в Киев и как обеспечиваются её гражданские права.

Запрос на свободу в Украине упал, - Минаков

0 620 0

Михаил Минаков рассказал о росте запроса украинцев на жёсткого и авторитарного лидера.

Як призначається субсидія на опалювальний сезон?

0 1053 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко в рамках проекту "Я маю право" розповів про права громадян України на житлові субсидії у 2017-2018 роках та про те, як з правової точки зору зарадити тому, коли в холодну пору року до квартири не постачається гаряча вода, температура води занизька або квартира не опалюється.