Суспільство

Як подати заяву в Державну виконавчу службу? - Станіслав Куценко

0 161 0

Станіслав Куценко розповів про порядок подачі заяв у Державну виконавчу службу, пояснив, в чому відмінність зразків заяв та детально описав порядок подачі заяв щодо виплати аліментів у разі розлучення.

Час Бурлеску: Роль «Батьківського контролю» в новій українській школі, - Галина Титиш

0 1112 0

В рамках спільного проекту журналу "Бурлеск" та каналу Ukrlife.TV до студії завітала Галина Титиш, героїня першого номеру журналу "Бурлеск". В інтерв'ю мова пішла про організацію "Батьківський контроль" та реформування української освіти, насамперед шкіл.

Як переселенці можуть отримати земельну ділянку безкоштовно? - Юрист Донбас SOS

0 792 0

Юрист громадської організації "Донбас SOS" Валько Вадим розповів про правові можливості та процедуру отримання у власність земельних ділянок для внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Доклад Уполномоченного по правам человека Валерии Лутковской

0 2046 0

Валерия Лутковская, Уполномоченный Верховного Совета Украины по правам человека, представила ежегодный доклад о защите и соблюдении прав и свобод человека и гражданина в Украине.

Як внести зміни до статусу юридичної особи онлайн? Покрокова відеоінструкція

0 213 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко демонструє, як зареєструвати зміни до статусу юридичної особи, скориставшись інтернет-сервісами міністерства юстиції України "Он-лайн будинок юстиції"

Три тижні без права виходу з дому – умова отримання пенсій переселенцями

0 3141 0

Юристи "Донбас SOS" розповіли про зміни в процедурі отримання пенсій особами, що мешкають на непідконтрольних територіях. Пенсіонери мають виїжджати на підконтрольні території та чекати кілька тижнів, не виходячи з дому, на прибуття соціальних працівників, які зафіксують наявність особи.

Юлія Тимошенко: 10 тисяч людей почали збирати підписи за проведення референдуму про продаж землі

0 1823 1

Виступ Юлії Тимошенко на зборах ініціативної групи під час якого було оголошено початок процедури проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з питання заборони продажу сільськогосподарської землі.

Три года назад был похищен и убит депутат горловского горсовета Владимир Рыбак

0 788 0

Депутат городского совета Горловки от партии "Батьківщина" Владимир Рыбак был похищен и убит 17 апреля 2014 года после попытки сорвать флаг "ДНР" с горсовета и установить флаг Украины. Виновные в убийстве до сих пор не были преданы суду.

Переселенцям з Донбасу легше в’їхати в Україну через Росію, аніж перетнути КПВВ, - юристи Донбас "SOS"

0 1901 0

Юристи ГО "Донбас SOS" Марія Красненко та Вадим Валько звернули увагу на нагальні проблеми мешканців непідконтрольних територій та внутрішньо переміщених осіб.

Безвиз для Украины: какие документы нужны при пересечении границы

0 4167 1

Гости UKRLIFE.TV и представители общественной организации "Європа без бар'єрів" Ирина Сушко и Екатерина Кульчицкая рассказали о том, какие документы должны быть на руках у граждан Украины, желающих посещать другие страны в безвизовом режиме, и как будет осуществляться безвизовый режим практически.

За 25 років в Україні досі не створено варіативного курсу історії Голодомору для шкіл, - Людмила Гриневич

0 834 0

Доктор історичних наук, директор Українського центру досліджень Голодомору Людмила Гриневич розповіла про те, чому історичні факти голоду в Україні у XX столітті досі є маловідомими для світової спільноти та подекуди для самого українського суспільства. Вона відзначила, що за роки незалежності в Україні, на жаль, досі не розроблено варіативного курсу викладання історії Голодомору для середніх шкіл.

Три головні уроки Української революції для сучасної влади, - Андрій Іванець, Ірина Дудко

0 1695 0

Історики Андрій Іванець та Ірина Дудко про головні уроки Української революції 1917-1920 років

В Киеве пройдёт Вторая Международная конференция по аутизму 28-29 апреля 2017 года

0 1385 0

Евгения Тимошенко рассказала о Второй Международной конференции по аутизму "Открывая двери", которая пройдёт 28-29 апреля 2-17 года в Киеве и где выступят ведущие специалисты по вопросам диагностики аутизма и сопутствующих расстройств, исследований и подходов к работе с детьми с аутизмом; по расстройствам сенсорно-моторной интеграции; по улучшению социальных и жизненных навыков у детей с аутизмом и пр.

Як дізнатися, чи є боржником юридична або фізична особа онлайн?

0 568 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко пояснив, як скористатися послугами Єдиного реєстру боржників Міністерства юстиції України та дізнатися, чи не є особа боржником (неоплачені штрафи, відкладені борги, бізнесові зобов'язання та ін.).

Час Бурлеску: Василь Сліпак - героїчна постать сучасної України, - Катерина Гладка

0 1020 0

Авторка журналу "Бурлеск" Катерина Гладка в ефірі Ukrlife.TV розповіла про оперного співака Василя Сліпака, який загинув у війні на сході Україні.