Суспільство

Дмитрий Корсунь: За годы независимости в Украине появились молодые художники с другой мотивацией

0 4918 0

Гость нового выпуска программы ARS-Proпозиція арт-критик и художник Дмитрий Корсунь. В интервью обсудили ситуацию в современном украинском искусстве, его реакцию на социальную и политическую жизнь в стране, а также поколение новых художников.

"Діалог у дії" - проект задля спілкування з довірою та без озлоблення і ненависті, - Лідія Лозова

0 926 0

У гостях програми "Дух і літера" на UKRLIFE.TV - Лідія Лозова, координаторка проекту "Діалог у дії". "Діалог у дії" покликаний сприяти розвитку культури діалогу в місцевих громадах малих міст України. Загальноукраїнська проблема, до якої апелює проект,– брак умінь та навичок місцевих громад досягати згоди й порозуміння: практики ненасильницького спілкування, поширення культури діалогу тощо.

Українські діти розповідають, що робить їх щасливими, - Лілія Ткаченко

0 1718 1

Лілія Ткаченко, голова ГО "Українські креативні реформатори" та авторка проекту "Діти створюють країну", в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповіла про свій проект та його результати - малюнки та листи українських дітей, в яких вони розповідають про те, що робить їх щасливими.

В какую Европу интегрируется Украина? - Ляшева и Пилаш про книгу "Левая Европа"

0 5322 0

Алёна Ляшева и Денис Пилаш, авторы книги "Ліва Європа", рассказали о тенденциях в европейской левой политике, противостоянии евроскептицизму, борьбе за высокие социальные стандарты и толерантность.

Міфи та реальність педофілії в Україні, - Анна Маляр

0 2385 1

Кримінолог Анна Маляр в ефірі Ukrlife.TV розповіла про закон про посилення відповідальності щодо осіб, які посягають на статеву недоторканність дітей, створення реєстру педофілів, а також про популярні міфи, які стосуються педофілів.

Порядок реєстрації та припинення підприємницької діяльності переселенцями, - Донбас "SOS"

0 1419 0

Фоменко Артем, юрист організації "Донбас SOS", роз'яснив порядок реєстрації та припинення підприємницької діяльності внутрішньо переміщеними особами. 

Як відстоювати правду в добу пропаганди? - Микола Рябчук

0 1437 0

В гостях програми "Дух і літера" на UKRLIFE.TV - Микола Рябчук, Президент Українського центру Міжнародного ПЕН-Клубу. Він запросив глядачів на перший в Україні Конгрес Міжнародного ПЕН-Клубу.

Почему крымские татары – это коренной народ Украины, а не национальное меньшинство?

0 3427 0

Андрей Иванец и Ибрагим Умеров рассказали о том, что происходит с крымскотатарским народом после аннексии Крыма - в Украине и в Крыму; как Конституция Украины определяет коренные народы; какова история появления крымскотатарского народа в Крыму;

Солист Национальной оперы Украины Андрей Маслаков поставит на Кубе оперу "Тоска" Пуччини

0 1273 0

Украинский бас-баритон Андрей Маслаков в программе Ars-PROпозиція" на UKRLIFE.TV рассказал о своей работе в Украине и на Кубе, пригласив всех зрителей на международный оперный фестиваль в октябре 2017 года на Кубе.

"Дунайська січ" 2017: як рок-музика об'єднує Україну? - Роман Кріль з гурту "Очеретяний кіт"

0 1375 0

Роман Кріль з гурту "Очеретяний кіт" в ефірі Ukrlife.TV запросив всіх бажаючих на фестиваль "Дунайська січ", який відбудеться 28-29-го липня в місті Ізмаїл, розповів про важливість української музики у формуванні ідентичності, а також зіграв кілька пісень на акустичній гітарі.

Зміни до постанови № 505 щодо переліку осіб, яким призначається адресна допомога, - "Донбас SOS"

0 2914 0

Фоменко Артем, юрист організації "Донбас SOS", роз'яснив зміни у законодавстві України щодо переліку внутрішньо переміщених осіб, яким призначається адресна допомога.

Dzenzelivka Classical Week 2017: від Лігеті й Мендельсона до "Симфонії жаху" і прелюдії на воді

0 1099 0

Засновник міжнародного фестивалю Dzenzelivka Classical Week скрипаль Орест Смовж та учасник фестивалю піаніст Борис Логінов розповіли про те, як проходив захід у 2017 році.

300 уроков на каждый день от гениев: Валентин Бадрак о своей новой книге "Лица цивилизации"

0 2269 2

В гостях UKRLIFE.TV - писатель и военный эксперт Валентин Бадрак. Он рассказал о своей новой книге "Лица цивилизации. Уроки выдающихся личностей", которая стала ещё одним итогом 24-летнего изучения автором биографий гениев мировой истории.

Украинское волонтёрство в Европе: риски и радости, - история Максима Копыстко

0 2131 0

В гостях UKRLIFE.TV побывал Максим Копыстко. Он рассказал о своём опыте жизни и работы волонтёром в Польше и в Турции, в частности по программе Европейского волонтёрского сервиса EVS.

Євген Головаха про 20-річчя журналу "Соціологія: теорія, методи, маркетинг"

0 1059 0

Гість програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - заступник директора Інституту соціології НАН України і головний редактор фахового журналу "Соціологія: теорія, методи, маркетинг" Євген Головаха. Він розповів про ювілей журналу, про основні досягнення за ці роки та актуальні теми в українській теоретичній та практичній соціології.