Війна - це безпосереднє страждання людей, екологічні проблеми - відтерміноване, - Ігор Загороднюк

Кандидат біологічних наук, доцент, старший науковий співробітник Національного науково-природничого музею Ігор Загороднюк розповів у інтерв'ю каналу UKRLIFE.TV про вплив конфлікту на сході України на екологічну ситуацію в регіоні та в країні в цілому, про нагальні екологічні проблеми в Україні, а також поділився своїм баченням реінтеграції Донбасу до складу України.

7:10 - екологічні проблеми - це відтерміноване страждання;
29:30 - якщо прибуток - то нуль охорони природи;
33:01 - проблеми з водою і водоймами у Києві;
38:25 - екологічні проблеми окупованого Донбасу;
47:30 - Донбас треба реінтегрувати з нормальним екологічним концептом.

Це інтерв'ю - частина телемарафону "На межі виживання: екологічна ситуація в зоні АТО", який відбувся 27 червня 2017 року на UKRLIFE.TV.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate


Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

Схожi сторiнки

Весь мировой порядок - это игра стратегий, - Инструментариум

0 279 0

Темой нового выпуска программы "Инструментариум" на UKRLIFE.TV было стратегирование как инструмент работы с будущим. Гости эфира - Юрий Чудновский, Тарас Бебешко, Владимир Никитин и Сергей Дацюк.

Мир находится в моменте ''перелома'', где вероятность прогнозов равна нулю, - Инструментариум

0 491 4

Третий "Инструментариум", как и было обещано, посвятили прогнозированию как инструменту работы с будущим. На связи с UKRLIFE.TV - Сергей Дацюк, Владимир Никитин, Юрий Чудновский и Тарас Бебешко.

Проект - это взрывание старого баланса интересов и создание нового, - Инструментариум

0 461 1

Второй выпуск программы "Инструментариум" на UKRLIFE.TV был посвящён инструментальной паре проектирования и программирования при работе с будущим, а также (частично) вопросам прогностики. В виртуальной студии - Сергей Дацюк, Владимир Никитин, Тарас Бебешко и Юрий Чудновский.