Росія створює ще одну Абхазію на Донбасі, - учасник війни у Грузії

Українські події на Донбасі розгортаються за сценарієм війни у Грузії 1993 року. Росія може спробувати ввести миротворче військо, щоб налагодити ситуацію.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів учасник війни у Грузії Валерій Бобрович.

«Війна на Донбасі дуже схожа на війну в Грузії у 1993 році. У грузин була перевага в артилерії, тоді президент Грузії Едуард Шеварднадзе заключив перемир’я, з аргументацію, що вже надто багато людей втрачено. Наступ грузинської армії був до кордону Грузії з Росією. Ще один-два бої і Грузія очистила б свою територію. Тоді зупинилися заради миру, а замість миру вони отримали ще два роки війни і близько двох тисяч загиблих.

Росіяни уклали мир з грузинами на умовах, що буде виведена артилерія з зони конфлікту. Грузія вивела артилерію, а Росія завезла ще більше. Вже тоді почався наступ і грузини не маючи артилерії були змушені залишити Сухумі.

В абхазькому конфлікті сепаратистів, які брали участь у боях було близько 15-20%, інші були - російські козаки, або російська регулярна армія. Спочатку вони маскувалися, але згодом вже воювали у відкриту.

З секретними домовленостями у Мінську може статися така ж ситуація, яка була у Грузії. Тоді Росія для того, щоб зупинити бойові дії і тримати під контролем абхазьких сепаратистів ввела миротворчі війська.

Зараз все йде до того, що Росія начебто не проти припинити бойові дії на сході України, але не може впливати на бойовиків. Тому вони хочуть, щоб Українська влада, як колись Шеварднадзе, запросила на Донбас миротворчі війська, щоб вони домовилися з бойовиками.

Добровольчі батальйони на це не підуть. Українці, які втратили своїх друзів у боях, не будуть мовчати і дивитися, як росіяни створюють українську Абхазію на Сході. Зараз відбувається велика вітчизняна війна України і стоїть питання буде держава існувати чи ні», - зауважив він.

Дивіться інтерв’ю з Валерієм Бобровичем на UKRLIFE.TV

Схожi сторiнки

О поддержке и защите конституционного лада в Украине, - Дацюк, Чудновский, Бебешко, Никитин

0 626 2

Сергей Дацюк, Юрий Чудновский, Владимир Никитин и Тарас Бебешко в эфире Ukrlife.TV провели дискуссию о конституционном ладе Украины.

Как безболезненно восстановить красивую форму зубов за одно посещение стоматолога, - Овчинникова

0 840 2

Стоматолог-терапевт Овчинникова Наталья в эфире Ukrlife.TV рассказала о процедурах восстановления формы зубов в медицинском центре "Призма", важности правильного ухода за зубами и разных процедурах поддержания красивой улыбки.

Немодные вопросы модному дизайнеру, - Стус и Пономарёв

0 735 1

Прогнозист Владимир Стус и fashion-дизайнер Константин Пономарёв в эфире Ukrlife.TV обсудили необычные вопросы моды, дизайна, культуры и творчества.