Як «брехунець» зробив з Анатолія Демчука народного артиста

Народний артист України Анатолій Демчук в ефірі UKRLIFE.TV розповів про те, як на його творчість вплинуло радіо, яке в народі називають «брехунець».

«Я народився в сільській місцевості в дуже простому оточенні. Коли починав говорити «брехунець» всі бігли його слухати. Коли був малий, то не розумів, чому дорослі його слухали. Коли я виріс - зрозумів, що навіть якщо люди прості вони тягнуться до інформації.

Я також слухав «брехунець», а там виступав Андрій Сова. Я почув цього артиста і побачив, як батьки кидають всю роботу, щоб його послухати. Прості люди його слухали і розуміли, що демагогія, брехливість і багатослів’я ні до чого.

Ми й досі страдаємо від того, що нам вішають «лапшу» на вуха. Її настільки багато, що ми не можемо вже зрозуміти де правда, а де брехня», - зазначив Демчук.

Дивіться інтерв’ю з народним артистом України Анатолієм Демчуком в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Сколько воды на самом деле должен выпивать человек за день? - советы врача-диетолога

0 1004 22

Марина Балас, врач-диетолог медицинского центра "Призма", в своём интервью каналу Ukrlife.TV поделилась советами о правильном и сбалансированном питании, развенчала некоторые мифы, связанные с питанием и продуктами, а также ответила на множество вопросов, волнующих каждого человека, заботящегося о своём здоровье.

Чому та як в СРСР замовчувалася тема Голокосту? - Гнатюк, Уманська

0 503 0

В рамках спільного проекту видавництва "Дух і літера" та каналу Ukrlife.TV до студії завітали Анна Уманська, науковий співробітник, відповідальний секретар альманаху "Єгупець", та Ольга Гнатюк, професорка Варшавського Університету та НаУКМА. В інтерв'ю обговорили альманах єврейської культури "Єгупець" та замовчування теми Голокосту в СРСР в рамках антисемітської політики. 

Зачем мужчинам косметолог? Пять причин - Врач-дерматолог Валерия Мищенко

0 956 1

Сегодня команда UKRLIFE.TV побывала в отделении эстетической косметологии и реабилитации медицинского центра "Призма", где врач-дерматолог Валерия Мищенко рассказала нам об актуальных трендах мужской красоты, о том, какие проблемы с мужской внешностью успешно решают в их клинике и при помощи каких процедур.