Як «брехунець» зробив з Анатолія Демчука народного артиста

Народний артист України Анатолій Демчук в ефірі UKRLIFE.TV розповів про те, як на його творчість вплинуло радіо, яке в народі називають «брехунець».

«Я народився в сільській місцевості в дуже простому оточенні. Коли починав говорити «брехунець» всі бігли його слухати. Коли був малий, то не розумів, чому дорослі його слухали. Коли я виріс - зрозумів, що навіть якщо люди прості вони тягнуться до інформації.

Я також слухав «брехунець», а там виступав Андрій Сова. Я почув цього артиста і побачив, як батьки кидають всю роботу, щоб його послухати. Прості люди його слухали і розуміли, що демагогія, брехливість і багатослів’я ні до чого.

Ми й досі страдаємо від того, що нам вішають «лапшу» на вуха. Її настільки багато, що ми не можемо вже зрозуміти де правда, а де брехня», - зазначив Демчук.

Дивіться інтерв’ю з народним артистом України Анатолієм Демчуком в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Юлія Федів про нові проекти та конкурси Українського культурного фонду

0 137 0

Гостя програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - Юлія Федів, виконавча директорка Українського культурного фонду. Вона розповіла про те, які проекти Фонд вже реалізував та які проекти заплановані, а також пояснила, чому розвиток культурної сфери потрібно інвестувати так само, як сферу охорони здоров'я чи економіку в цілому.

Иновости: Города на Луне, бизнес одиночества, сопротивление уникальному и усистемленная филантропия

0 339 4

Пятый выпуск "Мировых и́новостей на UKRLIFE.TV": Сергей Дацюк, Владимир Никитин, Тарас Бебешко и Юрий Чудновский отвечают на вопросы зрителей, а также делятся своими четырьмя главными иновостями.

''Час імперій давно минув'': Оля Гнатюк про російську загрозу та книжку ''Відвага і страх''

0 714 2

Гостя програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - професорка НаУКМА Оля Гнатюк. Вона розповіла про свою книжку "Відвага і страх", що отримала ґран-прі на Форумі видавців у Львові (2015), а також поділилася розумінням явищ російської імперськості та російської ідентичності, пристосуванства та виходу за зону комфорту заради прогресу, вибору життєвого шляху та доленосних ризиків.

Коментарi

comments powered by Disqus