Як «брехунець» зробив з Анатолія Демчука народного артиста

Народний артист України Анатолій Демчук в ефірі UKRLIFE.TV розповів про те, як на його творчість вплинуло радіо, яке в народі називають «брехунець».

«Я народився в сільській місцевості в дуже простому оточенні. Коли починав говорити «брехунець» всі бігли його слухати. Коли був малий, то не розумів, чому дорослі його слухали. Коли я виріс - зрозумів, що навіть якщо люди прості вони тягнуться до інформації.

Я також слухав «брехунець», а там виступав Андрій Сова. Я почув цього артиста і побачив, як батьки кидають всю роботу, щоб його послухати. Прості люди його слухали і розуміли, що демагогія, брехливість і багатослів’я ні до чого.

Ми й досі страдаємо від того, що нам вішають «лапшу» на вуха. Її настільки багато, що ми не можемо вже зрозуміти де правда, а де брехня», - зазначив Демчук.

Дивіться інтерв’ю з народним артистом України Анатолієм Демчуком в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Как отличался ежедневный сталинизм в Украине и России? - Сергей Екельчик

0 317 2

Историк Сергей Екельчик в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о своей книге "Повсякденний сталінізм" и политических, социальных и культурных практиках в СССР сталинской эпохи.

Свою книгу спогадів я присвятила Києву і Україні, - художниця Катерина Рапай

0 205 1

У гостях програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" - пані Катерина Рапай, мисткиня. Вона презентувала книжку спогадів "Подвійна експозиція".

Як захистити свої права під час придбання нерухомості? - Практичні поради

0 294 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, як захистити свої права під час придбання житла.