Як «брехунець» зробив з Анатолія Демчука народного артиста

Народний артист України Анатолій Демчук в ефірі UKRLIFE.TV розповів про те, як на його творчість вплинуло радіо, яке в народі називають «брехунець».

«Я народився в сільській місцевості в дуже простому оточенні. Коли починав говорити «брехунець» всі бігли його слухати. Коли був малий, то не розумів, чому дорослі його слухали. Коли я виріс - зрозумів, що навіть якщо люди прості вони тягнуться до інформації.

Я також слухав «брехунець», а там виступав Андрій Сова. Я почув цього артиста і побачив, як батьки кидають всю роботу, щоб його послухати. Прості люди його слухали і розуміли, що демагогія, брехливість і багатослів’я ні до чого.

Ми й досі страдаємо від того, що нам вішають «лапшу» на вуха. Її настільки багато, що ми не можемо вже зрозуміти де правда, а де брехня», - зазначив Демчук.

Дивіться інтерв’ю з народним артистом України Анатолієм Демчуком в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

О поддержке и защите конституционного лада в Украине, - Дацюк, Чудновский, Бебешко, Никитин

0 1022 3

Сергей Дацюк, Юрий Чудновский, Владимир Никитин и Тарас Бебешко в эфире Ukrlife.TV провели дискуссию о конституционном ладе Украины.

Как безболезненно восстановить красивую форму зубов за одно посещение стоматолога, - Овчинникова

0 1197 2

Стоматолог-терапевт Овчинникова Наталья в эфире Ukrlife.TV рассказала о процедурах восстановления формы зубов в медицинском центре "Призма", важности правильного ухода за зубами и разных процедурах поддержания красивой улыбки.

Немодные вопросы модному дизайнеру, - Стус и Пономарёв

0 1207 1

Прогнозист Владимир Стус и fashion-дизайнер Константин Пономарёв в эфире Ukrlife.TV обсудили необычные вопросы моды, дизайна, культуры и творчества.