Дитячий фольклорний ансамбль "Зернятко" привітав Україну традиційними різдвяними піснями

У ефірі UKRLIFE.TV дитячий фольклорний ансамбль "Зернятко" під керівництвом Раїси Заклецької створили справжне новорічне свято - защедрувавши, завіншувавши, заколядувавши та засіявши увесь світ добром.

Гості студії заспівали традиційних святкових пісень та розповіли про українські народні звичаї у святкуванні Водохреща, Маланки, Різдва, повідавши також багато цікавих історій з власного життя; продемонстрували вишиванки різних стилів та регіонів України.

Програму "Тон хорошого смаку" вела Анастасія Заклецька.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

Схожi сторiнки

Любой спорт приводит к травмам - к этому нужно подготовиться, - реабилитолог Татьяна Шатохина

0 201 1

Гостья UKRLIFE.TV - реабилитолог медицинского центра "Призма" Татьяна Шатохина. Она рассказала о главных ошибках, совершаемых взрослыми и детьми при занятиях спортом (в тренажерном зале, на пробежках и т.д.), а также пояснила, как этих ошибок избежать.

Европу готовят закрыть Украине безвиз: они боятся нас, - Семен Глузман

0 238 1

Украинский психиатр и общественный деятель Семён Глузман объяснил UKRLIFE.TV, почему нынешняя реформа здравоохранения в Украине "кончится очень печально".

Діалог про Мандельштамів, поезія Зузанни Ґінчанки, переклади Белли Шаєр - у новому "Єгупці" №29

0 100 2

У ефірі програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV вчений секретар альманаху "Єгупець" Анна Уманська розповіла про зміст нового, 29-го випуску часопису.