Зміна Конституції під зовнішнім тиском - це капітуляція, - Дмитро Корчинський

Намагання затвердити норму про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей протилежні інтересам українського народу та грають на руку Путіну, а в кінцевому підсумку означають капітуляцію перед ворогом.

Таку думку в прямому ефірі UKRLIFE.TV висловив Дмитро Корчинський.

"Зміни в Конституцію, які стосуються Донбасу, вносяться в інтересах Путіна. Якщо ми погоджуємося змінювати основний закон під зовнішнім тиском, це означає, що ми вже капітулювали. Ми змінюємо Конституцію в інтересах Путіна, а не в інтересах українського народу. Якщо ми ставимо наше життя в залежність від свого ворога, то це значить що ворог нас уже переміг. Така капітуляція означатиме ліквідацію української державності у дуже скорому часі. Якщо цього не трапиться, і спротив продовжуватиметься, і буде продовжуватися війна, то цей спротив і ця війна породжуватиме нові суспільні сили, які зможуть і досягти перемоги, і перетворити українське суспільство", - сказав Дмитро Корчинський.

Схожi сторiнки

Цель Азербайджана - выйти на границы 1991 года, а Армении - границы 1993 года, - Олег Жданов

0 372 0

Военный эксперт Олег Жданов в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о событиях в Нагорном Карабахе, военных столкновениях Армении и Азербайджана, проблемах украинской авиации и испытаниях новых ракет в России и США.

В Беларуси идёт медленная радикализация протестов, - Юлия Шукан

0 533 3

Юлия Шукан, социолог университета Париж-Нантерр, научный сотрудник Института социальных исследований политики, в своём интервью каналу Ukrlife.TV подробно проанализировала события в Беларуси, динамику и ход протестных процессов и рассказала о значении этих протестов для белорусского общества.

Какой вид амнистии будет приемлем на Донбассе? - Олег Мартыненко

0 217 0

Аналитик и эксперт Украинского-Хельсинского союза по правам человека Олег Мартыненко рассказал Ukrlife.TV о видах амнистии и значении амнистии для системы переходного правосудия.