Зміна Конституції під зовнішнім тиском - це капітуляція, - Дмитро Корчинський

Намагання затвердити норму про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей протилежні інтересам українського народу та грають на руку Путіну, а в кінцевому підсумку означають капітуляцію перед ворогом.

Таку думку в прямому ефірі UKRLIFE.TV висловив Дмитро Корчинський.

"Зміни в Конституцію, які стосуються Донбасу, вносяться в інтересах Путіна. Якщо ми погоджуємося змінювати основний закон під зовнішнім тиском, це означає, що ми вже капітулювали. Ми змінюємо Конституцію в інтересах Путіна, а не в інтересах українського народу. Якщо ми ставимо наше життя в залежність від свого ворога, то це значить що ворог нас уже переміг. Така капітуляція означатиме ліквідацію української державності у дуже скорому часі. Якщо цього не трапиться, і спротив продовжуватиметься, і буде продовжуватися війна, то цей спротив і ця війна породжуватиме нові суспільні сили, які зможуть і досягти перемоги, і перетворити українське суспільство", - сказав Дмитро Корчинський.

Схожi сторiнки

30 років ''фасадної демократії'', або чому українці не довіряють політикам та інститутам, - Касьянов, Куделя

0 45 0

Співавтори книжки "Новітня історія України 1991-2021" ("From “the Ukraine” to Ukraine. A Contemporary History, 1991–2021") доктор історичних наук, професор Георгій Касьянов і доктор філософії, доцент Сергій Куделя розповіли про основні проблеми, виклики й досягнення України на шляху створення її державних і політичних інституцій протягом років незалежності, а також про питання суб'єктності в сучасному світі.

Вадим Карасёв: Что означает одновременное наступление на Медведчука, Порошенко и НАБУ?

0 73 0

Виступ Вадима Карасьова на круглому столі "Неспокійний політичний березень - напруженість на фронті і в тилу зростає" у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 5 березня 2021 року.

Какой уровень бедности прячется за фасадом официальной статистики в Украине? - Кутуев, Енин, Коржов

0 183 0

В гостях Ukrlife.TV представители кафедры социологии факультета социологии и права НТУУ "КПИ им. Сикорского" кандидат социологических наук, доцент Геннадий Коржов, доктор социологических наук, профессор, заведующий кафедрой социологии Павел Кутуев, кандидат социологических наук, доцент Максим Енин. Речь в интервью пошла о бедности и неравенстве в Украине и мировых трендах по преодолению классового неравенства.