Захід дав би кошти на міжнародну адміністрацію Донбасу у випадку згоди України з Росією, - Сушко

Науковий директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про сценарій введення міжнародної адміністрації Донбасу та ті умови, за яких Росія може погодитися на такий сценарій.

"В останні місяці висловлювалася ідея тимчасової міжнародної адміністрації для Донбасу. В принципі ця ідея може обговорюватися. Використовуючи певний доступ врегулювання конфлікту на Балканах в дев'яності роки, можна собі уявити, що є тимчасова модель, впроваджується тимчасова адміністрація, яка контролюється ООН чи ОБСЄ. Це означає, що Росія втрачає частину свого впливу, але не повністю, тому що Росія є частиною і ООН, і ОБСЄ. Але який баланс - не зрозуміло. Взамін на що Росія погодиться на таку модель? ... Але якби Росія та Україна одночасно погодились на таку модель, Захід би сприйняв це "на ура"", - заявив Олександр Сушко.

Інші теми інтерв'ю:
00:30 – Безвізовий режим для України
7:23 – Курс на вступ до НАТО
12:29 – Наслідки голосування в Раді
18:20 – Санкції проти Росії
21:46 – Ескалація конфлікту між США та Росії
29:47 – Мінські домовленості
36:20 – Вибори у Великобританії та Франції
38:20 – Прогноз дострокових виборів в Україні

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Путин оказался унижен и с "ножом в спине" из-за истории с "Вагнером", - Евгений Киселёв

0 185 1

Известный политический журналист Евгений Киселёв в своём интервью каналу Ukrlife.TV подробно обсудил ситуацию в Беларуси, инцидент с наёмниками "Вагнера", а также прокомментировал политическую ситуацию в США в связи с подготовкой к президентским выборам.

В Москве кружится голова от идей Кравчука: либо он "чудит", либо изменилась политика Украины, - Сергей Гармаш

0 202 0

Сергей Гармаш, главный редактор информационного агентства "Остров", представитель Донбасса в трёхсторонней контактной группе в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о прекращении огня на Донбассе, а также динамике переговоров по урегулированию конфликта на Донбассе и идеях Леонида Кравчука, касающихся Донбасса.

Увертюра к опере ''Вагнера'' в Беларуси и интересы нового олигархического союза в Кремле, - Андрей Мишин

0 223 1

Политолог Андрей Мишин в новом интервью UKRLIFE.TV подробно проанализировал происходящее в политическом треугольнике Украина-Россия-Беларусь.