Захід дав би кошти на міжнародну адміністрацію Донбасу у випадку згоди України з Росією, - Сушко

Науковий директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про сценарій введення міжнародної адміністрації Донбасу та ті умови, за яких Росія може погодитися на такий сценарій.

"В останні місяці висловлювалася ідея тимчасової міжнародної адміністрації для Донбасу. В принципі ця ідея може обговорюватися. Використовуючи певний доступ врегулювання конфлікту на Балканах в дев'яності роки, можна собі уявити, що є тимчасова модель, впроваджується тимчасова адміністрація, яка контролюється ООН чи ОБСЄ. Це означає, що Росія втрачає частину свого впливу, але не повністю, тому що Росія є частиною і ООН, і ОБСЄ. Але який баланс - не зрозуміло. Взамін на що Росія погодиться на таку модель? ... Але якби Росія та Україна одночасно погодились на таку модель, Захід би сприйняв це "на ура"", - заявив Олександр Сушко.

Інші теми інтерв'ю:
00:30 – Безвізовий режим для України
7:23 – Курс на вступ до НАТО
12:29 – Наслідки голосування в Раді
18:20 – Санкції проти Росії
21:46 – Ескалація конфлікту між США та Росії
29:47 – Мінські домовленості
36:20 – Вибори у Великобританії та Франції
38:20 – Прогноз дострокових виборів в Україні

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Новый биполярный мир, переориентация США, Россия - вторая скрипка, Украина - frontline state, - Ариэль Коэн

0 82 0

Американский политолог и журналист, специалист по международным отношениям в области безопасности и энергетики Ариэль Коэн объяснил зрителям, почему США и Китай сейчас обречены на противостояние, рассказал о том, как Россия сигнализирует о готовности к диалогу с Западом, поделился своим взглядом на будущее Северного потока-2, а также указал на движение мира к двуполярности.

Как Украина выигрывает в торговой войне Китая и Австралии? - Сергей Фурса

0 277 1

Инвестиционный банкир Сергей Фурса рассказал UKRLIFE.TV о проблеме тарифов на газ и субсидий, инвестиционной привлекательности Украины, трендах мировой экономики и торговых войнах Китая.

Есть основания для сомнения в правомерности присутствия России в Совбезе ООН, - Богдан Устименко

0 491 0

Богдан Устименко, юрист-международник, эксперт по международному праву, в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал об инструментах Украины для взыскания долгов СССР от России и отмены статуса России как политического правопреемника СССР.