Українська делегація в Мінську в небезпеці – це територія, де можуть діяти російські спецслужби, - Айвазовська

В гостях студії UKRLIFE.TV побувала учасниця Тристоронньої контактної групи в Мінську Ольга Айвазовська. Вона розповіла подробиці та деталі своєї участі в Мінських перемовинах, зокрема про існування тиску на українську делегацію:

"Ми там не є у безпеці, тому ще це територія, де можуть діяти представники спецслужб Російської Федерації, військові. Це спільний митний простір. Тому це не є проблема, щоб білоруська сторона не знала, що сталося з переговорником із українського боку".

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в FacebookVKGoogle+ або Twitter!

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

Цель Азербайджана - выйти на границы 1991 года, а Армении - границы 1993 года, - Олег Жданов

0 351 0

Военный эксперт Олег Жданов в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о событиях в Нагорном Карабахе, военных столкновениях Армении и Азербайджана, проблемах украинской авиации и испытаниях новых ракет в России и США.

В Беларуси идёт медленная радикализация протестов, - Юлия Шукан

0 516 3

Юлия Шукан, социолог университета Париж-Нантерр, научный сотрудник Института социальных исследований политики, в своём интервью каналу Ukrlife.TV подробно проанализировала события в Беларуси, динамику и ход протестных процессов и рассказала о значении этих протестов для белорусского общества.

Какой вид амнистии будет приемлем на Донбассе? - Олег Мартыненко

0 200 0

Аналитик и эксперт Украинского-Хельсинского союза по правам человека Олег Мартыненко рассказал Ukrlife.TV о видах амнистии и значении амнистии для системы переходного правосудия.