Україні загрожує хаос, а не монополізація влади, - Олексій Гарань

Професор НаУКМА, науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Олексій Гарань в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував російську заяву про введення миротворців на Донбас, а також повернення Саакашвілі до України. Крім того, гість пояснив, чому Петро Порошенко не зможе досягнути монополії влади, якак була за часів Януковича.

"Нещодавно був на ефірі із Сергієм Власенко... Я кажу: немає у нас монополізації влади, у нас загроза хаосу. Він каже, ні, монополізація влади, так як за Януковича. Але навіть в сенсі політичних репресій, давайте згадаємо хто сидів за Януковича, як штампувалися рішення парламенту. Це ж зовсім інша ситуація. Знову ж таки, повноваження Президента не ті. Ще раз, навіть якщо Порошенко хоче збільшити ці повноваження, він може це робити, але в якійсь момент не вдається. Якщо в парламенті немає більшості, то немає більшості", - заявив Олексій Гарань.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

После выборов Путин получил мандат на всё, - Леонид Гозман

0 361 2

Гость UKRLIFE.TV по скайпу - Леонид Гозман, российский оппозиционный политик и общественный деятель. Он прокомментировал результаты выборов в России и участие в них различных кандидатов, а также представил своё мнение о том, какой будет внутренняя и внешняя политика России на новом президентском сроке Владимира Путина.

Совершив захват Крыма, Россия фактически "отдала" Украину США, - Валентин Гайдай

0 688 3

Политолог Валентин Гайдай на UKRLIFE.TV: оккупация Крыма, выборы в России и миротворцы на Донбассе.

Россия специально создаёт кризисы, чтобы играть в них роль миротворцев, - Игорь Тышкевич

0 181 1

Игорь Тышкевич, эксперт Института будущего, в своём интервью каналу Ukrlife.TV прокомментировал выборы в России и отметил гибридную политику России в инициировании кризисов и попытках их разрешить с выгодой для себя.

Коментарi

comments powered by Disqus