Україна має позбутися «україноцентричності» зовнішньої політики, - Богдан Яременко

Голова правління "Майдану закордонних справ" Богдан Яременко в своєму інтерв'ю каналу UKRLIFE.TV детально розповів про те, як ведеться українська зовнішня політика, відносини України і НАТО, України і Росії, а також зробив прогнози щодо війни на Донбасі.

00:20 - Про скандал навколо Віктора Пінчука
12:02 - Про заморожування конфлікту та стратегію вичікування на Донбасі
50:58 - Про найбільший страх України

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Росія може використати Мінські домовленості проти України в суді ООН, - Станіслав Батрін

0 440 0

Станіслав Батрін розповів у ефірі UKRLIFE.TV про подробиці судового позиву України проти Росії до Міжнародного суду ООН.

Концерт групи "The Heavenly River" в студії Ukrlife.TV

0 222 0

Дивіться концерт ethno-jazz гурту "The Heavenly River" в студії Ukrlife.TV, а також дізнайтеся більше про культуру Індії та її музику.

Виктор Небоженко: Отношение Трампа к Украине выработается к августу-сентябрю 2017 года

0 427 0

Политолог, директор социологической службы "Украинский барометр" Виктор Небоженко на пресс-конференции в агенстве "Интерфакс-Украина" 20 января 2017 года рассказал о том, какими тремя путями может пойти Дональд Трамп после инаугурации и о том, какой вероятнее всего будет позиция США относительно Украины.

Коментарi

comments powered by Disqus