У Київській області відбувся присвячений децентралізації та боротьбі з корупцією міжнародний форум

1 березня в Київській області відбувся присвячений проблемі корупції навчальний форум "Децентралізація – шлях до розвитку самоврядування" за участі представників органів місцевого самоврядування Київської області, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, міжнародних неурядових організацій, представників Ради Європи, а також громадських діячів і активістів.

Як повідомляє сайт Київської обласної ради, під час форуму представниками Міжнародного республіканського інституту «IRI» було презентовано соціологічні дослідження щодо проблем корупції в Україні. Зокрема, було наголошено на корупції в державних органах управління. Так, за словами керівника програм та спеціаліста з проведення досліджень Тараса Бика, 47 відсотків респондентів вважають її однією з найголовніших, що гальмує розвиток країни. Водночас 56 відсотків громадян наголошують на пріоритетності антикорупційної реформи та оновлення влади.
Зважаючи на актуальність та важливість порушених під час заходу питань, учасники ухвалили Резолюцію, в якій йдеться про продовження роботи форуму та співпраці представників територіальних громад всіх рівнів Київської області в рамках забезпечення боротьби та подолання корупції в усіх її проявах.

Окрім того, було вирішено звернутися до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України з пропозицією щодо забезпечення представництва антикорупційної прокуратури в органах місцевого самоврядування.

UKRLIFE.TV пропонує глядачам відеозапис форуму, у тому числі, виступи голови Київської обласної ради Ганни Старикової, екс-голови СБУ, голови громадської організації «Антикорупційний рух» Валентина Наливайченка, заступника голови Комітету Верховної Ради з питань промисловості та підприємництва Олександри Кужель, першого заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Максима Грищука, програмного менеджера регіонального розвитку Представництва Європейської Комісії в Україні Домініка Паппенхайма.

Схожi сторiнки

Я учил пятнадцать слов в день, параллельно торгуя на рынке, чтобы прокормить семью, - беженец из Афганистана

0 148 0

Гости UKRLIFE.TV - Элизабет Бангура, Абдулшукур Араш и Али Тураби, которые являются беженцами в том или ином отношении из разных стран в Украину. Они рассказали о том, как они адаптировались в новых условиях, с какими трудностями сталкивались и какую помощь получали.

Парламентские выборы: готов ли Зеленский к личной ответственности за Украину? - Александр Харебин

0 438 4

Политический консультант Александр Харебин охарактеризовал подготовку украинских политических сил к парламентским выборам 2019 года и обрисовал их вероятные итоги, вызовы, риски и победы.

Путин будет искать вариант ''победоносного'' выхода из Донбасса, - Владимир Гаврилов

0 1543 5

Владимир Гаврилов, бывший атташе по вопросам обороны Украины в США, рассказал UKRLIFE.TV о проектах с участием Украины в Чёрном море (в свете недавнего форума безопасности черноморского региона), а также о ситуации в Молдове и о будущем Минских переговоров при новой власти в Украине. Кроме того, Владимир Гаврилов прокомментировал новости о продвижении украинских войск в "серой зоне" Донбасса.