На тлі терактів у Франції перемовини в Астані вигідні Росії, - Веселовський

Росія може скористатися розпачем європейських лідерів через теракти у Франції та вирішити свої інтереси в Астані.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів український дипломат, Надзвичайний та Повноважний посол України Андрій Веселовський.

«Перемовини в Астані для Російської Федерації були б вдалим виходом. Зараз на тлі терористичних актів у Франції французька і німецька політичні еліти стурбовані та схвильовані. Для Росії це був би вдалий момент протягнути свої ідеї паралельно з розмовами про Україну. Потім вони можуть їх не виконати, як це сталося в Мілані.

Росії зараз треба було б грати, але чи обдурить вона Європу надалі – не відомо. Європа за останній рік багато чому навчилася. Можна сподіватися, що до оманливих обіцянок Росії будуть ставитися більш вимогливо і в кожному випадку вимагати адекватного підходу», - вважає він.

Дивіться інтерв’ю з Андрієм Веселовським в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

Все смотрят не в ту сторону. Где взорвётся после Южного Кавказа? На чём споткнулись США, — Виктор Небоженко

0 591 1

Политолог и социолог Виктор Небоженко на UKRLIFE.TV: визит Зеленского в США и в Канаду, ракетно-дроновая дуэль, сложные дискуссии в американском истеблишменте, новые взрывы конфликтов и тяжелое десятилетие.

Мир откатывается в восприятии войны и опасности к началу 2022 года, — Сергей Гармаш

0 490 1

О "бавовнах" в Крыму, разном восприятии происходящего в Луганске и в Донецке, военном решении конфликта в Нагорном Карабахе, положении Беларуси рассказал UKRLIFE.TV главный редактор сайта "ОстроВ" Сергей Гармаш.

Наш прорыв обороны на юге: война пойдёт по другому сценарию, — Сергей Грабский

0 548 0

Военный эксперт, полковник запаса Сергей Грабский в своём интервью Ukrlife.TV обсудил ситуацию на фронтах на 22 сентября и ход украинского наступления.