Говоримо про вибори: Як захистити своє право голосувати?

Цей випуск програми "Говоримо про вибори" присвячений тому, як складається список виборців та як перевірити свою наявність у такому списку. Окрім цього, мова йде про те, як голосувати за місцем перебування або не за місцем реєстрації і як голосувати у разі, якщо виборча адреса знаходиться на тимчасово окупованих територіях України.

Програму створено за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та британської допомоги від уряду Великої Британії. Будь-які думки, викладені у цьому відео, належать автору і не обов'язково відображають погляди USAID, уряду США та уряду Великої Британії.

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebook або Telegram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями.

Схожi сторiнки

Что нужно Трампу от Ирана? - Дмитрий Корнейчук

0 38 0

Дмитрий Корнейчук объяснил UKRLIFE.TV, зачем США имитируют войну с Ираном.

Парламентські вибори: битва бастардів та хрестовий похід дітей, - Валентин Гладких

0 329 5

Валентин Гладких прокоментував для UKRLIFE.TV факт повернення РФ до ПАРЄ, оцінив ймовірність і перспективи утворення монобільшості в українському парламенті, а також пояснив, чому необхідно не плутати поняття компромісу та капітуляції у конфлікті.

Угроза безопасности ЕС - отсутствие лидеров, способных вести Евросоюз за собой, - Дмитрий Теперик

0 277 0

Член правления и исполнительный директор Международного центра обороны и безопасности Эстонии Дмитрий Теперик объяснил UKRLIFE.TV, почему возвращение России в ПАСЕ есть симптоматичный акт для Евросоюза, а также рассказал о том, как важна коммуникационная безопасность для Украины и как опыт Эстонии может помочь Украине в усилении национальной стойкости.