Головні сепаратисти - ті, хто валять пам'ятники, кричать про декомунізацію й закликають до війни, - Володимир Чемерис

Гість студії UKRLIFE.TV правозахисник, громадський та політичний діяч Володимир Чемерис з позиції учасника розповів, як приймали Конституцію України 1996 року, оцінив фактори для виникнення нового Майдану, представив своє бачення ролі "брекзіту" щодо України, та багато іншого.

"Якщо ми хочемо цілісної України, нам треба припинити війну. Зараз головні сепаратисти, люди, які розколюють Україну - це не Александровська і не Гліщинська. Це ті, хто валять пам'ятники, люди, які кричать про декомунізацію; ті, хто ще більше й більше виривають рів між Донбасом і великою Україною. Це люди, які кричать, що нам треба воювати - а це значить, що знову українці будуть вмирати", - зауважив Володимир.

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Ми в VK 

Схожi сторiнки

''Холодная война'' США и Китая: перейдет ли Трамп черту? - Владимир Воля

0 175 0

Политолог-международник Владимир Воля в интервью каналу UKRLIFE.TV поведал о новом этапе противостояния США и Китая, а также рассказал о препятствиях на пути к выборам в Украине в 2020 году и прокомментировал пресс-конференцию Президента Зеленского.

Архів Байдена може стати більшою інтригою виборів в США, ніж "плівки" Деркача, - Богдан Нагайло

0 667 4

Богдан Нагайло британсько-український політичний аналітик та журналіст, директор Української служби "Радіо Свобода" (1989-1991 р.р.), дипломат, в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував ситуацію довкола "плівок" Деркача та розповів про архів Байдена, в якому може бути більше цікавої інформації, а також виклав свою точку зору на тенденції світової політики в контексті протистояння США та Китая.

Не відкривати ''скриню Пандори'' - це найкраща політика щодо ''плівок Деркача'', - Адріан Каратницький

0 233 0

Старший науковий співробітник Атлантичної ради Адріан Каратницький поділився з UKRLIFE.TV своїми міркуваннями про коронавірус у Нью-Йорку, заяву семи послів США щодо України, "плівки Порошенко-Байдена", вибори в США, світову економіку після пандемії, долю глобального світу, стосунки з Китаєм, російські наміри щодо України, "Північний потік-2", перспективи Мінських домовленостей і Будапештського договору.