Головні сепаратисти - ті, хто валять пам'ятники, кричать про декомунізацію й закликають до війни, - Володимир Чемерис

Гість студії UKRLIFE.TV правозахисник, громадський та політичний діяч Володимир Чемерис з позиції учасника розповів, як приймали Конституцію України 1996 року, оцінив фактори для виникнення нового Майдану, представив своє бачення ролі "брекзіту" щодо України, та багато іншого.

"Якщо ми хочемо цілісної України, нам треба припинити війну. Зараз головні сепаратисти, люди, які розколюють Україну - це не Александровська і не Гліщинська. Це ті, хто валять пам'ятники, люди, які кричать про декомунізацію; ті, хто ще більше й більше виривають рів між Донбасом і великою Україною. Це люди, які кричать, що нам треба воювати - а це значить, що знову українці будуть вмирати", - зауважив Володимир.

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Ми в VK 

Схожi сторiнки

Призраки гражданской войны в Ливане, борьба в штабе Байдена и роль ЧВК в мировых конфликтах, - Илия Куса

0 201 0

Эксперт Института будущего Илия Куса в своём интервью Ukrlife.TV рассказал основную версию причин взрыва в Бейруте, охарактеризовал социально-политическую ситуацию в Ливане, Израиле и Ираке, а также обсудил предвыборную программу Байдена и значение частных военных компаний в современных мировых конфликтах.

Вся избирательная кампания в Беларуси - это дёрганье Лукашенко за усы, - Ольга Харламова

0 128 0

Политолог Ольга Харламова в своём интервью каналу Ukrlife.TV подробно обсудила предвыборную ситуацию в Беларуси и рассказала о кандидатах в президенты.

Конец колхозного президентства, парад истуканов острова Пасхи и Зеленский в лагере, - Александр Кочетков

0 313 4

Политический технолог Александр Кочетков в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о ситуации в Беларуси перед президентскими выборами, оценил положение Александра Лукашенко, а также прокомментировал политическую обстановку в Украине.