Чим замінять "прописку"? Інтерв'ю з правозахисницею Людмилою Янкіною

Підтримайте UKRLIFE.TV! https://www.patreon.com/ukrlife

Офіційно "прописку" як дозвільну систему зміни реєстрації місця проживання в Україні скасували ще в 2003 році. Попри це, до сьогодні зберігаються багато реліктів цієї системи, через які внітрішні мігранти не змінюють реєстрацію після переїзду. Через це ніхто достеменно не знає, де і скільки людей живе в українських громадах, відповідно, це впливає на якість життя, бюджетні розрахунки та зачіпає права громадян.

Правозахисники розробили концепцію реформи системи реєстрації місця проживання. Вона стати повністю повідомчою. Що це означає, і як виглядатиме на практиці - в інтерв'ю з правозахисницею та експерткою, керівницею проєктів Центру прав людини Zmina Людмилою Янкіною

Створено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у рамках проєкту “Компетентна комунікація змін у сфері мобільності”. Огляд відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebookTelegram або Instagram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями

Схожi сторiнки

Европейский Союз как велосипед — можно ехать, только если крутишь педали, - Виктор Мироненко

0 119 0

Виктор Мироненко о расширении Европейского Союза и европейском векторе развития для Украины и России.

Блиск і трагедія Конституційного суду в Україні, - Геннадій Друзенко

0 311 3

Геннадій Друзенко, відомий український юрист та конституціоналіст, в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV розповів про діяльність Конституційного суду України, його повноваження та принцип відбору суддів, а також порівняв його діяльність з аналогічними органами в США та країнах Європи.

Синдром Рюрика в России, и проблема, не имеющая решения, - Виктор Мироненко

0 1039 2

Руководитель Центра украинских исследований Института Европы Российской Академии Наук Виктор Мироненко в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о проблемах развития России, цивилизационных особенностях украинской нации, важности европейского вектора развития, а также исторической роли Михаила Горбачева.