Чим замінять "прописку"? Інтерв'ю з правозахисницею Людмилою Янкіною

Підтримайте UKRLIFE.TV! https://www.patreon.com/ukrlife

Офіційно "прописку" як дозвільну систему зміни реєстрації місця проживання в Україні скасували ще в 2003 році. Попри це, до сьогодні зберігаються багато реліктів цієї системи, через які внітрішні мігранти не змінюють реєстрацію після переїзду. Через це ніхто достеменно не знає, де і скільки людей живе в українських громадах, відповідно, це впливає на якість життя, бюджетні розрахунки та зачіпає права громадян.

Правозахисники розробили концепцію реформи системи реєстрації місця проживання. Вона стати повністю повідомчою. Що це означає, і як виглядатиме на практиці - в інтерв'ю з правозахисницею та експерткою, керівницею проєктів Центру прав людини Zmina Людмилою Янкіною

Створено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у рамках проєкту “Компетентна комунікація змін у сфері мобільності”. Огляд відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”

Підписуйтеся на нас у YouTubeFacebookTelegram або Instagram!

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

Щодо співпраці пишіть на наш e-mail: info@ukrlife.tv 

Редакція може не поділяти думок, висловлених гостями

Схожi сторiнки

Політичні вечорниці-12 о ''шухере'', кураторах, ''опричниках'', ритме деградации России и конце элит

0 603 7

Новые "Політичні вечорниці" на UKRLIFE.TV: Виктор Небоженко, Владимир Фесенко и Леонид Швец за круглым столом обсуждали и спорили о самых важных политических темах недавнего времени в Украине и мире.

30 років ''фасадної демократії'', або чому українці не довіряють політикам та інститутам, - Касьянов, Куделя

0 311 1

Співавтори книжки "Новітня історія України 1991-2021" ("From “the Ukraine” to Ukraine. A Contemporary History, 1991–2021") доктор історичних наук, професор Георгій Касьянов і доктор філософії, доцент Сергій Куделя розповіли про основні проблеми, виклики й досягнення України на шляху створення її державних і політичних інституцій протягом років незалежності, а також про питання суб'єктності в сучасному світі.

Вадим Карасёв: Что означает одновременное наступление на Медведчука, Порошенко и НАБУ?

0 330 0

Виступ Вадима Карасьова на круглому столі "Неспокійний політичний березень - напруженість на фронті і в тилу зростає" у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" 5 березня 2021 року.