Як ліквідувати ФОП в Україні онлайн?

У цьому відео начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко розповів про те, як ліквідувати (закрити) бізнес он-лайн, скориставшись відповідними послугами на сайті "Он-лайн будинок юстиції" https://online.minjust.gov.ua/ 

Відео створено в рамках телепроекту від Міністерства юстиції України спільно з інтернет-каналом UKRLIFE.TV для інформування про послуги Міністерства юстиції України, що нині доступні громадянам в режимі онлайн.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Почему и как в Украине обваливался курс доллара, - Александр Охрименко

0 951 5

Экономический эксперт Александр Охрименко в своём новом интервью каналу Ukrlife.TV назвал отправную точку падения курса доллара в Украине, пояснил, почему в Украине прекратился экономический кризис, раскрыл причину "банкопада" последних лет, а также поделился своими соображениями о природе среднего класса и о том, как Украине совершить экономический рывок.

Украина в полудефолтном состоянии, - Алексей Якубин

0 575 0

Политолог Алексей Якубин рассказал о неутешительном состоянии экономики Украины в 2018 году.

Украинцев сплотит единый план будущего Украины, - Анатолий Амелин

0 222 0

Соучредитель Украинского института будущего Анатолий Амелин рассказал UKRLIFE.TV о том, в чём Украине нужно наследовать передовые страны ради успеха.

Коментарi

comments powered by Disqus