Вiдео

Жестоко избивали прикладами и дубинками, - пленный ДНР

0 8514 1

«Евромайдан SOS» записал интервью с украинским активистом из Донецка, который попал в застенки ДНР за нарушение комендантского часа. 

Сенатор США пропонує військове партнерство з Україною та Грузією

0 2970 0

У США є впливові особи, які називають політику президента Путіна реваншистською і пропонують допомогти таким країнам як Україна та Грузія, що стали жертвами агресії.

На Востоке участились случаи нарушения международного права, - Amnesty International

0 3931 0

Пресс-секретарь Amnesty International Богдан Овчарук рассказал, что на Востоке Украины участились случаи нарушения международного права.

Идейные сепаратисты будут сражаться до последнего, - Тодоров

0 4074 0

Профессор кафедры страноведения Ужгородского национального университета Игорь Тодоров считает, что конфликт на Донбассе не уладится еще в течении нескольких лет, а идейные сепаратисты будут сражаться до последнего.

Для перемоги потрібно змінити країну, - Гарань

0 4668 1

Політолог Олексій Гарань вважає, що для перемоги, Україні потрібно не тільки вдосконалювати армію та Службу безпеки України, а й показати, що країна змінилася. 

Мы видели эту стену: и мышь проскочит и кролик проползет, - Джангиров

0 15890 0

Политический консультант Дмитрий Джангиров порекомендовал Премьер-министру Украины Арсению Яценюку перенимать опыт австралийцев в строительстве заградительных сооружений. 

Міністерство внутрішніх справ саботує розслідування подій на Майдані, - адвокат

0 100182 0

Адвокат родин Небесної сотні Павло Дикань вважає, що Міністерство внутрішніх справ не допомагає Генеральній прокуратурі у розслідуванні подій на Майдані. 

Фільм про Надію Савченко об`їхав пів-України

0 6037 0

Режисер фільму "НАША НАДІЯ" Володимир Тихий розповів про документальні зйомки, на яких побудовано сценарій фільму, про операторів, які переслідуються російськими службами. 

Нужен ли Путину пророссийский Парламент в Украине?

0 7012 1

Политический консультант Дмитрий Джангиров прокомментировал предстоящие парламентские выборы в Украине и рассказал о тех финансовых структурах, которые увеличивают свои активы, не смотря на глубокий экономический спад в стране.

Хто використовує в Україні гібридну війну?

0 4269 0

Політолог, кандидат політичних наук, директор Центру суспільних відносин Євген Магда присвятив свій блог темі гібридної війни, що дуже актуальна зараз.