За 25 років в Україні досі не створено варіативного курсу історії Голодомору для шкіл, - Людмила Гриневич

Доктор історичних наук, директор Українського центру досліджень Голодомору Людмила Гриневич розповіла про те, чому історичні факти голоду в Україні у XX столітті досі є маловідомими для світової спільноти та подекуди для самого українського суспільства. Вона відзначила, що за роки незалежності в Україні, на жаль, досі не розроблено варіативного курсу викладання історії Голодомору для середніх шкіл.

"За 25 років існування державної незалежності ще не був підготовлений варіативний курс викладання історії Голодомору в середній школі. Є розробки уроків, але зробити нормальний варіативний курс і системне викладання історії Голодомору в широкому історичному, порівняльному аспектах - такого ще не було", - мовила пані Людмила.

Ця програма - спільний проект видавництва "Дух і літера" і видавництва UKRLIFE.TV. Спілкувався з Людмилою Гриневич головний редактор видавництва "Дух і Літера" Леонід Фінберг.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Вибори 2019: як змінити місце голосування? - Голова управління юстиції м. Києва

0 97 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, як можна змінити місце голосування на виборах 2019 року (наприклад, внутрішньо переміщеним особам).

Нам нужно ''ужаснуться'' демократии, - Иновации на UKRLIFE.TV

0 335 3

Первый выпуск нового цикла программ "Иновации" с Владимиром Никитиным, Тарасом Бебешко, Юрием Чудновским и Сергеем Дацюком.

Державні послуги онлайн: рекомендації для українців, - Донбас SOS

0 158 1

Юрист ГО Донбас SOS Фоменко Артем розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, які важливі державні онлайн-послуги надаються нині в Україні: електронні черги, робота з Пенсійним Фондом та фіскальною службою, податкові та бізнес-послуги, сервісний центр МВС, е-демократія, "е-Малятко" тощо.

Коментарi

comments powered by Disqus