За 25 років в Україні досі не створено варіативного курсу історії Голодомору для шкіл, - Людмила Гриневич

Доктор історичних наук, директор Українського центру досліджень Голодомору Людмила Гриневич розповіла про те, чому історичні факти голоду в Україні у XX столітті досі є маловідомими для світової спільноти та подекуди для самого українського суспільства. Вона відзначила, що за роки незалежності в Україні, на жаль, досі не розроблено варіативного курсу викладання історії Голодомору для середніх шкіл.

"За 25 років існування державної незалежності ще не був підготовлений варіативний курс викладання історії Голодомору в середній школі. Є розробки уроків, але зробити нормальний варіативний курс і системне викладання історії Голодомору в широкому історичному, порівняльному аспектах - такого ще не було", - мовила пані Людмила.

Ця програма - спільний проект видавництва "Дух і літера" і видавництва UKRLIFE.TV. Спілкувався з Людмилою Гриневич головний редактор видавництва "Дух і Літера" Леонід Фінберг.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Диагноз "вегетососудистая дистония" может маскировать другие проблемы со здоровьем и даже болезни, - невролог Юлия Кочергина

0 124 2

Невролог Юлия Кочергина пояснила зрителям UKRLIFE.TV о том, почему диагноз "вегетососудистая дистония" сегодня ставят всё реже, рассказала о том, как используется метод ударно-волновой терапии для лечения и профилактики головной или других видов боли, предостерегла от самолечения головной боли, а также указала на причины бессоницы и на необходимость придерживаться гигиены сна.

Сергей Дацюк: Краткое определение элиты, которое можно обсуждать три часа или дольше

0 300 0

Философ Сергей Дацюк поделился со зрителями UKRLIFE.TV своим взглядом на то, кто является сегодня украинской национальной элитой.

Какие дефекты зубов можно исправить за один сеанс и без боли? Стоматолог Наталья Овчинникова

0 274 1

Стоматолог-терапевт Наталья Овчинникова рассказала зрителям UKRLIFE.TV о том, как за одно посещение стоматологического кабинета и совершенно без боли в медицинском центре "Призма" производят реставрацию зубов, и объяснила, какую роль в этом процессе играют нанотехнологии.