За 25 років в Україні досі не створено варіативного курсу історії Голодомору для шкіл, - Людмила Гриневич

Доктор історичних наук, директор Українського центру досліджень Голодомору Людмила Гриневич розповіла про те, чому історичні факти голоду в Україні у XX столітті досі є маловідомими для світової спільноти та подекуди для самого українського суспільства. Вона відзначила, що за роки незалежності в Україні, на жаль, досі не розроблено варіативного курсу викладання історії Голодомору для середніх шкіл.

"За 25 років існування державної незалежності ще не був підготовлений варіативний курс викладання історії Голодомору в середній школі. Є розробки уроків, але зробити нормальний варіативний курс і системне викладання історії Голодомору в широкому історичному, порівняльному аспектах - такого ще не було", - мовила пані Людмила.

Ця програма - спільний проект видавництва "Дух і літера" і видавництва UKRLIFE.TV. Спілкувався з Людмилою Гриневич головний редактор видавництва "Дух і Літера" Леонід Фінберг.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

На Донбассе всё может закончиться так же быстро, как и началось, - Светлана Олейникова

0 36 0

Светлана Олейникова рассказала UKRLIFE.TV свою историю переселения из Донбасса (Торез) на неоккупированную часть Украины.

Беженцы до получения официального статуса могут работать только нелегально, - Наталья Гуржий

0 45 0

Представительница общественной организации "Рокада" Наталья Гуржий рассказала UKRLIFE.TV о том, как их организация предоставляет беженцам социальную помощь и в чём она состоит, а также об особенностях интеграции беженцев и существующих проблемах в этом процессе.

Біженці є в історії чи не кожної української родини, - Надійка Гербіш

0 42 0

Письменниця Надійка Гербіш розповіла UKRLIFE.TV про свою дитячу книжку "Мене звати Мар'ям", де розкривається історія життя дівчинки-біженки та її родини.