За 25 років в Україні досі не створено варіативного курсу історії Голодомору для шкіл, - Людмила Гриневич

Доктор історичних наук, директор Українського центру досліджень Голодомору Людмила Гриневич розповіла про те, чому історичні факти голоду в Україні у XX столітті досі є маловідомими для світової спільноти та подекуди для самого українського суспільства. Вона відзначила, що за роки незалежності в Україні, на жаль, досі не розроблено варіативного курсу викладання історії Голодомору для середніх шкіл.

"За 25 років існування державної незалежності ще не був підготовлений варіативний курс викладання історії Голодомору в середній школі. Є розробки уроків, але зробити нормальний варіативний курс і системне викладання історії Голодомору в широкому історичному, порівняльному аспектах - такого ще не було", - мовила пані Людмила.

Ця програма - спільний проект видавництва "Дух і літера" і видавництва UKRLIFE.TV. Спілкувався з Людмилою Гриневич головний редактор видавництва "Дух і Літера" Леонід Фінберг.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Книжка Патріарха Варфоломія ''Віч-на-віч із Тайною'' розповідає про свободу та екзистенційну зустріч із православ'ям, - Дарина Морозова

0 138 0

Дослідниця культури та перекладачка Дарина Морозова у ефірі програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" розповіла про свій переклад книжки Вселенського Патріарха Варфоломія "Віч-на-Віч із Тайною. Православне християнство у сучасному світі".

Мировые иновости: стена Трампа, гештальт Томоса, Неом и антиресурсы, - Дацюк, Никитин, Бебешко,Чудновский

0 625 8

Сергей Дацюк, Тарас Бебешко, Владимир Никитин и Юрий Чудновский в первом выпуске нового цикла программ "Мировые и́новости на UKRLIFE.TV".

Сучасна Україна - це лабораторія переосмислення секулярного суспільства, - Олексій Панич

0 248 0

Перекладач та філософ Олексій Панич у ефірі програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" представив двотомний українськомовний переклад праці канадійського мислителя Чарльза Тейлора "Секулярна доба".

Коментарi

comments powered by Disqus