Вірусні захворювання можуть зробити армію небоєздатною, - Лапій

Для того, щоб зробити армію небоєздатною, необов’язково використовувати важку артилерію, достатньо не проводити вакцинацію призовників.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповів головний дитячий імунолог Києва Федір Лапій.

«Політика влазить в питання вакцинації, бо вона стосується практично кожного. Де ви ще знайдете таку галузь суспільного життя, куди можна внести певний конфлікт.

Вакцинація – це питання національної безпеки. Якщо ви хочете приборкати армію необов’язково використовувати «Гради» та «Урагани», достатньо припинити мити руки й військо буде хворіти на дифтерію.

Новобранці, які йдуть в армію перші пів року хворіють на пневмококову пневмонію і замість того, щоб вчитися вони хворіють. Близько 15% людей, які йдуть до армії не хворіли на вітрянку. Вони дорослі люди, тому будуть переносити хворобу тяжко і можуть мати ускладнення.

Те саме стосується не лише вітрянки, а й інших інфекційних захворювань проти яких не щеплені більшість людей призовного віку – це грип, пневмококова інфекція і свинка.  

Декілька років тому вакцина для новобранців закуповувалась, тому що для армії це було вигідно. Солдат не повинен захворіти виконуючи свої професійні обов’язки. Це питання національної безпеки.

Створення міфів, щодо вакцинації може бути комусь потрібне. Це спроба внести нестабільність в державу. Вірус може відволікати увагу від якоїсь проблеми», - вважає Лапій.

Дивіться інтерв’ю з Федіром Лапієм на UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

О поддержке и защите конституционного лада в Украине, - Дацюк, Чудновский, Бебешко, Никитин

0 1022 3

Сергей Дацюк, Юрий Чудновский, Владимир Никитин и Тарас Бебешко в эфире Ukrlife.TV провели дискуссию о конституционном ладе Украины.

Как безболезненно восстановить красивую форму зубов за одно посещение стоматолога, - Овчинникова

0 1197 2

Стоматолог-терапевт Овчинникова Наталья в эфире Ukrlife.TV рассказала о процедурах восстановления формы зубов в медицинском центре "Призма", важности правильного ухода за зубами и разных процедурах поддержания красивой улыбки.

Немодные вопросы модному дизайнеру, - Стус и Пономарёв

0 1207 1

Прогнозист Владимир Стус и fashion-дизайнер Константин Пономарёв в эфире Ukrlife.TV обсудили необычные вопросы моды, дизайна, культуры и творчества.