Відбувся Гала-концерт «Назустріч мрії»

1-го червня, у Міжнародний день захисту дітей, у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся фінальний Гала-концерт «ГОЛОС МИРУ» в рамках вже 9-го Міжнародного благодійного фестивалю дитячої творчості «Назустріч Мрії».

Усі кошти, виручені з реалізації запрошень, підуть на оздоровлення дітей-переселенців зі Сходу України та переможців Фестивалю «Назустріч Мрії».

«Наш Фестиваль – це унікальна можливість передусім для дітей, які опинилися у складних життєвих умовах, втілити свої мрії. Кожен з наших учасників робить відважний крок назустріч власним мріям, змінюючи своє життя.

Виховуючи дітей та реалізуючи їхні мрії, ми також виховуємо та змінюємо себе на краще – а це означає, що змінюється на краще і світ навколо», - заявила на прес-брифінгу Президент Асоціації міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «Соціальний захист» Євгенія Тимошенко.

«Ми дуже задоволені проведенням Фестивалю. Щоразу він стає маштабнішим і виходить на якісно новий рівень. Наступного року буде ювілейний – Х Фестиваль «Назустріч Мрії». Ми вже розпочали підготовку і думаємо, чим здивувати та порадувати діточок. Їхні радісні усмішки – найкраща нагорода для нас» – зазначила Президент МГО «Назустріч Мрії» Ірина Волгіна. 

Організатори фестивалю: АМВГО «Соціальний захист», МГО «Назустріч Мрії», МБО «Погляд» та волонтерський рух «ГОЛОС МИРУ».

Фестиваль проводиться під патронатом Голови Партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко та за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Головний партнер Фестивалю – мережа готелів Premier Hotels & Resorts. Розміщення учасників фестивалю, сніданки та три путівки вихідного дня на двох до Одеси, Харкова та Полтави.

«Квітучий» партнер – компанія «Lorashen». Флористика, оформлення сцени, букети та квіти для артистів.

Призові партнери – TURAL, Associazione Europea Luce Della Speranza, Делта Спорт, «Белла Трейд», ювелірний будинок «Наталії Спіженко», Малайзійська Рада Виробників Пальмової Олії, Соса-Соla, та ін.

Головний медіа-партнер – UKRLIFE.TV, а також: INTV, ТВ МАРС, ТК Соціальна країна, Київ Пост, Радіо Свобода, Національне радіо України, КупиКупон, газета «МЕТРО+».

Схожi сторiнки

О поддержке и защите конституционного лада в Украине, - Дацюк, Чудновский, Бебешко, Никитин

0 1513 3

Сергей Дацюк, Юрий Чудновский, Владимир Никитин и Тарас Бебешко в эфире Ukrlife.TV провели дискуссию о конституционном ладе Украины.

Как безболезненно восстановить красивую форму зубов за одно посещение стоматолога, - Овчинникова

0 1604 2

Стоматолог-терапевт Овчинникова Наталья в эфире Ukrlife.TV рассказала о процедурах восстановления формы зубов в медицинском центре "Призма", важности правильного ухода за зубами и разных процедурах поддержания красивой улыбки.

Немодные вопросы модному дизайнеру, - Стус и Пономарёв

0 1650 1

Прогнозист Владимир Стус и fashion-дизайнер Константин Пономарёв в эфире Ukrlife.TV обсудили необычные вопросы моды, дизайна, культуры и творчества.