Відбувся Гала-концерт «Назустріч мрії»

1-го червня, у Міжнародний день захисту дітей, у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся фінальний Гала-концерт «ГОЛОС МИРУ» в рамках вже 9-го Міжнародного благодійного фестивалю дитячої творчості «Назустріч Мрії».

Усі кошти, виручені з реалізації запрошень, підуть на оздоровлення дітей-переселенців зі Сходу України та переможців Фестивалю «Назустріч Мрії».

«Наш Фестиваль – це унікальна можливість передусім для дітей, які опинилися у складних життєвих умовах, втілити свої мрії. Кожен з наших учасників робить відважний крок назустріч власним мріям, змінюючи своє життя.

Виховуючи дітей та реалізуючи їхні мрії, ми також виховуємо та змінюємо себе на краще – а це означає, що змінюється на краще і світ навколо», - заявила на прес-брифінгу Президент Асоціації міжнародних та всеукраїнських громадських організацій «Соціальний захист» Євгенія Тимошенко.

«Ми дуже задоволені проведенням Фестивалю. Щоразу він стає маштабнішим і виходить на якісно новий рівень. Наступного року буде ювілейний – Х Фестиваль «Назустріч Мрії». Ми вже розпочали підготовку і думаємо, чим здивувати та порадувати діточок. Їхні радісні усмішки – найкраща нагорода для нас» – зазначила Президент МГО «Назустріч Мрії» Ірина Волгіна. 

Організатори фестивалю: АМВГО «Соціальний захист», МГО «Назустріч Мрії», МБО «Погляд» та волонтерський рух «ГОЛОС МИРУ».

Фестиваль проводиться під патронатом Голови Партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко та за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Головний партнер Фестивалю – мережа готелів Premier Hotels & Resorts. Розміщення учасників фестивалю, сніданки та три путівки вихідного дня на двох до Одеси, Харкова та Полтави.

«Квітучий» партнер – компанія «Lorashen». Флористика, оформлення сцени, букети та квіти для артистів.

Призові партнери – TURAL, Associazione Europea Luce Della Speranza, Делта Спорт, «Белла Трейд», ювелірний будинок «Наталії Спіженко», Малайзійська Рада Виробників Пальмової Олії, Соса-Соla, та ін.

Головний медіа-партнер – UKRLIFE.TV, а також: INTV, ТВ МАРС, ТК Соціальна країна, Київ Пост, Радіо Свобода, Національне радіо України, КупиКупон, газета «МЕТРО+».

Схожi сторiнки

Это удивительно: как война сделала украинцев оптимистами и как мы справляемся со стрессом? — Евгений Головаха

0 689 1

Украинский социолог, психолог и общественный деятель, доктор философских наук, профессор Евгений Головаха рассказал UKRLIFE.TV о недавних исследованиях настроений украинцев, отметив ряд интересных результатов.

Чому немає конфлікту цивілізацій і що є натомість? Фукуяма і Гантінгтон помилялися, — Вахтанґ Кебуладзе

0 604 3

Філософ Вахтанґ Кебуладзе на UKRLIFE.TV: про момент істини, трикутник зла, пекельну логіку Росії, й що є замість конфлікту цивілізацій, якщо бачити помилки Фукуями та Гантінгтона.

Грядёт крупный перелом для человечества. Что делать с пугающей неопределенностью? — Дацюк, Никитин, Бебешко, Чудновский

0 1024 2

Темой новой программы цикла "Ответственность" с Владимиром Никитиным, Сергеем Дацюком, Тарасом Бебешко и Юрием Чудновским были "мерцающие" ответственные партнерства в неопределённости.