Україна не передала до міжнародного суду докази провини Януковича, - Батрин

Юрист та експерт з газових питань Станіслав Батрин розповів, що Україна повинна ратифікувати Римський статут для того, щоб були розслідувані злочини під час подій на Донбасі.

«Юрисдикція міжнародного європейського суду поширюється тоді, коли вона визнана Україною. Новий проект конституції України має доповнення щодо цього статуту. У держави є можливість подати заяву. 25 лютого Парламент спрямував заяву до Міжнародного кримінального суду про визнання юрисдикції і поширив іі на події, які були під час Революції гідності.

Цей суд, частіш за все, розглядає справи про злочини проти людяності, і відповідальність несуть вищі посадові особи держави. Коли ми подавали заяву 25 лютого, ми розраховували, що відповідати буде Янукович й інші особи. Україна має зібрати належні докази вини цих осіб, скласти в одну систему і передати їх до суду. На сьогоднішній день ми цього не зробили.

Зараз проект громадської комісії полягає в тому, щоб поширити юрисдикцію європейського кримінального суду і на інші події, які мали місце в Україні. Це події в Криму та на сході України», - підкреслив юрист.

Окрім цього експерт зазначив, що новий закон про амністію – неконституційний. Тому що, за словами Батрина, не можна звільняти від відповідальності учасника протестного руху, який є представником влади і б’є або катує людину.

Схожi сторiнки

О поддержке и защите конституционного лада в Украине, - Дацюк, Чудновский, Бебешко, Никитин

0 784 2

Сергей Дацюк, Юрий Чудновский, Владимир Никитин и Тарас Бебешко в эфире Ukrlife.TV провели дискуссию о конституционном ладе Украины.

Как безболезненно восстановить красивую форму зубов за одно посещение стоматолога, - Овчинникова

0 1045 2

Стоматолог-терапевт Овчинникова Наталья в эфире Ukrlife.TV рассказала о процедурах восстановления формы зубов в медицинском центре "Призма", важности правильного ухода за зубами и разных процедурах поддержания красивой улыбки.

Немодные вопросы модному дизайнеру, - Стус и Пономарёв

0 997 1

Прогнозист Владимир Стус и fashion-дизайнер Константин Пономарёв в эфире Ukrlife.TV обсудили необычные вопросы моды, дизайна, культуры и творчества.