Украине удалось победить эпидемию табакокурения, - гражданские активисты

Благодаря эффективным законодательным мерам, Украине удалось значительно снизить уровень потребления табачных изделий.

Об этом в эфире UKRLIFE.TV заявили представители гражданской организации "Центр демократии и верховенства права", руководители проекта "Киев без табачного дыма" Юлия Солоха и Пётр Король.

"До 2008 року в Україні була епідемія тютюнопаління, і ми посідали 4 місце в рейтингу найбільш курящих змін. Але внаслідок законодавчих дій, Україна перемістилася на 29 місце... Для того щоб епідемія тютюнопаління не повторилася, державі потрібно вживати послідовних кроків, щоб і надалі зменшувати рівень тютюнопаління на законодавчому рівні", - сообщила Юлия Солоха.

Поддержи финансово украинское интернет-телевидение UKRLIFE.TV ! Карта Приватбанка: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

Книжка Патріарха Варфоломія ''Віч-на-віч із Тайною'' розповідає про свободу та екзистенційну зустріч із православ'ям, - Дарина Морозова

0 138 0

Дослідниця культури та перекладачка Дарина Морозова у ефірі програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" розповіла про свій переклад книжки Вселенського Патріарха Варфоломія "Віч-на-Віч із Тайною. Православне християнство у сучасному світі".

Мировые иновости: стена Трампа, гештальт Томоса, Неом и антиресурсы, - Дацюк, Никитин, Бебешко,Чудновский

0 625 8

Сергей Дацюк, Тарас Бебешко, Владимир Никитин и Юрий Чудновский в первом выпуске нового цикла программ "Мировые и́новости на UKRLIFE.TV".

Сучасна Україна - це лабораторія переосмислення секулярного суспільства, - Олексій Панич

0 248 0

Перекладач та філософ Олексій Панич у ефірі програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" представив двотомний українськомовний переклад праці канадійського мислителя Чарльза Тейлора "Секулярна доба".

Коментарi

comments powered by Disqus