Украине удалось победить эпидемию табакокурения, - гражданские активисты

Благодаря эффективным законодательным мерам, Украине удалось значительно снизить уровень потребления табачных изделий.

Об этом в эфире UKRLIFE.TV заявили представители гражданской организации "Центр демократии и верховенства права", руководители проекта "Киев без табачного дыма" Юлия Солоха и Пётр Король.

"До 2008 року в Україні була епідемія тютюнопаління, і ми посідали 4 місце в рейтингу найбільш курящих змін. Але внаслідок законодавчих дій, Україна перемістилася на 29 місце... Для того щоб епідемія тютюнопаління не повторилася, державі потрібно вживати послідовних кроків, щоб і надалі зменшувати рівень тютюнопаління на законодавчому рівні", - сообщила Юлия Солоха.

Поддержи финансово украинское интернет-телевидение UKRLIFE.TV ! Карта Приватбанка: 5169 3305 0350 6690

Схожi сторiнки

Вибори 2019: як змінити місце голосування? - Голова управління юстиції м. Києва

0 97 0

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, як можна змінити місце голосування на виборах 2019 року (наприклад, внутрішньо переміщеним особам).

Нам нужно ''ужаснуться'' демократии, - Иновации на UKRLIFE.TV

0 336 3

Первый выпуск нового цикла программ "Иновации" с Владимиром Никитиным, Тарасом Бебешко, Юрием Чудновским и Сергеем Дацюком.

Державні послуги онлайн: рекомендації для українців, - Донбас SOS

0 159 1

Юрист ГО Донбас SOS Фоменко Артем розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, які важливі державні онлайн-послуги надаються нині в Україні: електронні черги, робота з Пенсійним Фондом та фіскальною службою, податкові та бізнес-послуги, сервісний центр МВС, е-демократія, "е-Малятко" тощо.

Коментарi

comments powered by Disqus