Столетний цикл украинского народа завершён, - Виктор Щербина

В гостях UKRLIFE.TV побывал доктор философских наук, профессор, главный советник Института стратегических исследований «Нова Україна» Виктор Щербина. Он презентовал сборник института под названием «Украина: национальный транзит», посвященный интересному явлению цикличности в украинской истории. Кроме того, Виктор Щербина представил своё мнение касательно будущих вариантов развития украинского государства-нации с учётом тех трендов, которые прослеживаются в современном капитализме.

Сайт института - http://newukraineinstitute.org/
Сборник "Национальный транзит" - http://bit.ly/2nfwBGe

Смотрите предыдущее интервью с Виктором Щербиной на UKRLIFE.TV: "Украина исчерпала образ будущего, которым жила все 25 лет" 

UKRLIFE.TV - это события политики, экономики и культуры в комментариях экспертов, аналитиков, общественных активистов, журналистов, действующих лиц украинской жизни. Подписывайся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter или Google+!

 

Схожi сторiнки

Державні послуги онлайн: рекомендації для українців, - Донбас SOS

0 136 0

Юрист ГО Донбас SOS Фоменко Артем розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, які важливі державні онлайн-послуги надаються нині в Україні: електронні черги, робота з Пенсійним Фондом та фіскальною службою, податкові та бізнес-послуги, сервісний центр МВС, е-демократія, "е-Малятко" тощо.

Не беручи відповідальності за пам'ять про жахи минулого, ми продовжуємо жити в них, - Довгополова

0 446 0

Гостя програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" - доктор філософських наук Оксана Довгополова. В інтерв'ю велася мова про "пастки" історичної пам'яті та можливості "перезавантаження" історичної свідомості, про вшанування відомих та невідомих жертв війни та історичних злочинів.

Як поводитися після попередження про стихійне лихо? - Начальник ГТУЮ Києва Станіслав Куценко

0 166 1

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, що робити після попередження про небезпечні погодні умови, зокрема такого стихійного лиха, як ураган, - а також як отримати компенсацію за отримані збитки.

Коментарi

comments powered by Disqus