Стиль: Новый тренд в Украине – назальный бустер и шампуни ТМ Whirl

В новом выпуске программы "Тон хорошего вкуса" на Ukrlife.TV в гостях студии побывал Максим Бондаренко, представитель совета директоров компании производителя инновационных продуктов в области здоровья, выпускаемых под брендом Whirl. В интервью речь пошла о свойствах и пользе нового продукта компании - назальном бустере, а также о линейке средств по уходу за волосами. Nasal booster - устройство улучшающее работу носа. Он увеличивает подачу кислорода в легкие, а сменный фильтр очищает воздух в случае необходимости.

Узнать подробнее и приобрести продукцию можно на сайте: http://mywhirl.com/

Программа выпущена на правах рекламы.

UKRLIFE.TV - это события политики, экономики и культуры в комментариях экспертов, аналитиков, общественных активистов, журналистов, действующих лиц украинской жизни. Подписывайся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter или Google+!

 

Схожi сторiнки

Державні послуги онлайн: рекомендації для українців, - Донбас SOS

0 136 0

Юрист ГО Донбас SOS Фоменко Артем розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, які важливі державні онлайн-послуги надаються нині в Україні: електронні черги, робота з Пенсійним Фондом та фіскальною службою, податкові та бізнес-послуги, сервісний центр МВС, е-демократія, "е-Малятко" тощо.

Не беручи відповідальності за пам'ять про жахи минулого, ми продовжуємо жити в них, - Довгополова

0 446 0

Гостя програми "Дух і Літера на UKRLIFE.TV" - доктор філософських наук Оксана Довгополова. В інтерв'ю велася мова про "пастки" історичної пам'яті та можливості "перезавантаження" історичної свідомості, про вшанування відомих та невідомих жертв війни та історичних злочинів.

Як поводитися після попередження про стихійне лихо? - Начальник ГТУЮ Києва Станіслав Куценко

0 166 1

Начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві (ГТУЮ) Станіслав Куценко у програмі "Я маю право" розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, що робити після попередження про небезпечні погодні умови, зокрема такого стихійного лиха, як ураган, - а також як отримати компенсацію за отримані збитки.

Коментарi

comments powered by Disqus