Росія використовує екологічні проблеми Донбасу як елемент інформаційної війни, - Галина Олійникова

Галина Олійникова, керівник Донецького обласного відділення Всеукраїнської екологічної організації "Мама-86" розповіла, що російський окупаційний режим на території Донбасу завдає шкоду довкіллю, звинувачуючи в цьому Україну.

"Останні півроку активізувалися з боку окупованих територій [...] повідомлення, що Україна знищує природу Донеччини, як убиває край. [...] Екологи та громадські діячі спостерігають, що інформаційна війна пішла з цього приводу. І самі дії окупантів вказують, що територію будуть віддавати, але віддавати суцільний екологічний колапс. [...] Держава Україна має розповідати про екологічні ризики і не приховувати цю інформацію та йти на упередження дій", - розповіла Галина Олійникова.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посиланняhttp://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Почему мы разоружены перед изменениями? Инструментариум: ответы на вопросы зрителей. Часть I

0 344 4

Первая часть итогового выпуска программы "Инструментариум" на UKRLIFE.TV была посвящена, как и обычно, ответам на вопросы зрителей. Гости студии - Тарас Бебешко, Юрий Чудновский, Владимир Никитин, Сергей Дацюк.

Как запустить бизнес и не прогореть: практические инсайды от предпринимателей, - Александр Киценко

0 418 1

Гость пилотного выпуска программы, посвящённой успешным стартапам, Александр Киценко, сооснователь консалтинговой компании 4Е Consulting. В интервью Александр рассказал свою историю прихода в консалтинговый бизнес и дал советы начинающим предпринимателям.

Множество времён - это ресурс, без которого человечество будет уничтожено, - Инструментариум

0 378 3

Этот выпуск программы "Инструментариум" на UKRLIFE.TV был сосредоточен на вопросах работы с разными представлениями о времени.