Робота по створенню "Київської духовної академії в іменах" нагадувала детектив, - Марина Ткачук

Гостя студії UKRLIFE.TV - Марина Леонідівна Ткачук: доктор філософських наук, декан факультету гуманітарних наук і професор кафедри філософії та релігієзнавства Національного університету «Києво-Могилянська академія»; заслужений діяч науки і техніки України.

Марина Ткачук розповіла про двотомне енциклопедичне видання "Київська духовна академія в іменах: 1819—1924", у якому вона виступила як упорядник, науковий редактор і автор. Енциклопедію було створено з нагоди 400-річчя Київської Могилянської академії.

Марина Ткачук також запросила глядачів на презентацію енциклопедії "Київська духовна академія в іменах: 1819—1924", яка відбудеться 18 травня 2017 року в НаУКМА.

7:00 - чому університет не може існувати без вивчення своєї історії;
11:10 - біографічні помилки, що вже стали канонічними;
18:38 - життя Київської духовної академії після закриття;
33:20 - традиції збереження документальної пам'яті;
42:40 - історія Київської духовної академії і європейський шлях України;

Ця програма - спільний проект видавництва "Дух і Літера" та інтернет-телебачення UKRLIFE.TV. Спілкувався з гостею директор видавництва Костянтин Сігов.

http://duh-i-litera.com/

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

24-25 марта 2018 года пройдёт тренинг по работе с детьми с аутизмом, - Евгения Тимошенко

0 388 2

Основатель и руководитель ассоциации международных и всеукраинских общественных организаций "CHILD.UA" Евгения Тимошенко в своём интервью Ukrlife.TV рассказала о деятельности ассоциации, социальных проектах, а также анонсировала практические тренинги по обучению работы с детьми с аутизмом.

Авиаконструктор Антонов взял меня на работу техником… - генеральный конструктор Дмитрий Кива

0 354 1

Дмитрий Семёнович Кива, бывший генеральный конструктор самолетостроения Украины, академик НАНУ, Герой Украины, советник президента компании "Азербайджанские Авиалинии" в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал историю своего знакомства с Олегом Антоновым, поделился интересными историями из работы на легендарном предприятии, а также рассказал о современных перспективах и вызовах украинского авиастроения.

Три альтернативы будущего Украины, - Денис Семенов

0 1076 3

Гость UKRLIFE.TV - политический консультант Денис Семёнов. Он пояснил, почему важнейшей проблемой перспективного развития Украины на данном этапе является отсутствие нового общественного договора, а также дал свои рекомендации для украинских партий будущего.

Коментарi

comments powered by Disqus