Робота по створенню "Київської духовної академії в іменах" нагадувала детектив, - Марина Ткачук

Гостя студії UKRLIFE.TV - Марина Леонідівна Ткачук: доктор філософських наук, декан факультету гуманітарних наук і професор кафедри філософії та релігієзнавства Національного університету «Києво-Могилянська академія»; заслужений діяч науки і техніки України.

Марина Ткачук розповіла про двотомне енциклопедичне видання "Київська духовна академія в іменах: 1819—1924", у якому вона виступила як упорядник, науковий редактор і автор. Енциклопедію було створено з нагоди 400-річчя Київської Могилянської академії.

Марина Ткачук також запросила глядачів на презентацію енциклопедії "Київська духовна академія в іменах: 1819—1924", яка відбудеться 18 травня 2017 року в НаУКМА.

7:00 - чому університет не може існувати без вивчення своєї історії;
11:10 - біографічні помилки, що вже стали канонічними;
18:38 - життя Київської духовної академії після закриття;
33:20 - традиції збереження документальної пам'яті;
42:40 - історія Київської духовної академії і європейський шлях України;

Ця програма - спільний проект видавництва "Дух і Літера" та інтернет-телебачення UKRLIFE.TV. Спілкувався з гостею директор видавництва Костянтин Сігов.

http://duh-i-litera.com/

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Эта война — за ответственность. Новый цикл программ Дацюка, Никитина, Бебешко, Чудновского

0 462 0

Новый цикл программ с Владимиром Никитиным, Сергеем Дацюком, Тарасом Бебешко и Юрием Чудновским: об ответственности в мире небезопасности, переживании и о концепте надежды.

Что поражает в этой войне и где из неё выход? — Владимир Никитин

0 494 2

Владимир Африканович Никитин поделился с UKRLIFE.TV своими мыслями о том, как, когда и в каком случае заканчивается война.

Як не "обжиратися" інформацією в часи стресів? — Олег Покальчук

0 1288 0

Олег Покальчук, письменник, соціальний психолог, член Національної спілки письменників України розповів UKRLIFE.TV про те, як дотримуватися інформаційної гігієни в складну добу.