Права людини в Україні: позитивні та негативні тенденції в 2017 році, - Тетяна Печончик, Світлана Колишко

Голова правління Центру інформації про права людини Тетяна Печончик і керівник групи з прав людини Програми розвитку ООН Світлана Колишко в ефірі UKRLIFE.TV представили деякі висновки із першого в історії України комплексного дослідження думки українців щодо прав людини в Україні: як середньостатистичний українець розуміє права людини, цінності людського життя та як забезпечує їх захист.

2:27 - що таке права людини?
3:12 - ціності, що лежать в основі прав людини для українців;
5:40 - телебачення сильно відстає в інформуванні про права людини;
8:30 - українські традиції та права людини не мають суперечити;
12:35 - 40% українців відчувають на собі дискримінацію;
17:15 - якими українці вбачають засоби для захисту своїх прав;
22:29 - негативні тенденції щодо прав людини в Україні;
26:45 - що потрібно робити для поширення знань про прав людини;
29:15 - поради журналістам з захисту прав людини.

Це інтерв'ю було проведене у рамках телемарафону до Дня прав людини 7-8- грудня 2017 року за організаційної підтримки Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate 

 

Схожi сторiнки

В наш век ответов больше чем вопросов, поэтому хорошие вопросы так ценны, - коуч Несия Фердман

0 108 0

Коуч, авторка книги "Лестница имени себя" Несия Фердман рассказала о ступенях саморазвития личности и о задачах коучинга, а также порекомендовала книгу Адина Эвен-Исраэля (Штейнзальца) "Простые слова".

Вирусолог Надежда Жолобак: Как связаны антитела и вакцинация от коронавируса?

0 1028 0

Вирусолог Надежда Жолобак рассказала о том, как циркулируют антитела в организме, антиидиотипическом взаимодействии, а также влиянии вакцин на антитела.

Почему YouTube сегодня воспитывает детей больше, чем урок в школе? - учительница Александра Савченко

0 635 0

Учительница украинского и русского языков, переселенка из Донбасса (Донецк) Александра Савченко поделилась с UKRLIFE.TV своими мыслями и наблюдениями об особенностях преподавания языков детям, реформе украинского правописания, значении суржика и молодежного слэнга, моде на голосовые сообщения, дистанционном обучении и медиаграмотности.