Потрібно створити єдиний координаційний центр, який пов’яже всі події на Майдані, - адвокат родин Небесної Сотні

Адвокат родин Небесної сотні Павло Дикань вважає, що в Україні потрібно створити єдиний координаційний центр з питань подій на Майдані, за словами адвоката, це допоможе у розслідуванні.

«Немає єдиного координаційного центру, який зв’язав би всі справи в єдину, який би досліджував всі події починаючи від 30 листопада. Це питання ми ставили пере Генеральною прокуратурою, ми вважаємо, що це необхідно і дасть змогу зв’язати всі події в одну картину.

Якщо Україна не може розслідувати події на Майдані, то вона має передати це розслідування до Міжнародного кримінального суду. Звернення до Міжнародного кримінального суду є, однак на сьогоднішній день він знаходиться в очікуванні підтвердження цього наміру.

Всі дії, які відбувалися починаючи з листопада минулого року, були спрямовані на певну мету. Це було залякування суспільства, розхитування політичної і економічної ситуації в країні. Це було комусь вигідно і ми розуміємо в яку сторону ця вигода мала піти.

Наприкінці всіх подій план, скоріш за все, був змінений. Президент в країні якого постійно відбуваються заворушення, які він намагається припинити насильством – нецікавий Світу. Проте він цікавий Росії.

Коли було зрозуміло, що владу Януковича втримати не вдасться, було вирішено остаточно розхитати країну, що фактично і сталося. Слабкість країни призвела до втрати Криму і подій на сході України. Ми тільки зараз встаємо на ноги і сподіваємось, що країна вистоїть», - розповів Павло Дикань.

Про це він розповів під час спільного ефіру Центру Громадянських Свобод, Східноєвропейського Інституту Розвитку та UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

О поддержке и защите конституционного лада в Украине, - Дацюк, Чудновский, Бебешко, Никитин

0 784 2

Сергей Дацюк, Юрий Чудновский, Владимир Никитин и Тарас Бебешко в эфире Ukrlife.TV провели дискуссию о конституционном ладе Украины.

Как безболезненно восстановить красивую форму зубов за одно посещение стоматолога, - Овчинникова

0 1045 2

Стоматолог-терапевт Овчинникова Наталья в эфире Ukrlife.TV рассказала о процедурах восстановления формы зубов в медицинском центре "Призма", важности правильного ухода за зубами и разных процедурах поддержания красивой улыбки.

Немодные вопросы модному дизайнеру, - Стус и Пономарёв

0 996 1

Прогнозист Владимир Стус и fashion-дизайнер Константин Пономарёв в эфире Ukrlife.TV обсудили необычные вопросы моды, дизайна, культуры и творчества.