Потрібно створити єдиний координаційний центр, який пов’яже всі події на Майдані, - адвокат родин Небесної Сотні

Адвокат родин Небесної сотні Павло Дикань вважає, що в Україні потрібно створити єдиний координаційний центр з питань подій на Майдані, за словами адвоката, це допоможе у розслідуванні.

«Немає єдиного координаційного центру, який зв’язав би всі справи в єдину, який би досліджував всі події починаючи від 30 листопада. Це питання ми ставили пере Генеральною прокуратурою, ми вважаємо, що це необхідно і дасть змогу зв’язати всі події в одну картину.

Якщо Україна не може розслідувати події на Майдані, то вона має передати це розслідування до Міжнародного кримінального суду. Звернення до Міжнародного кримінального суду є, однак на сьогоднішній день він знаходиться в очікуванні підтвердження цього наміру.

Всі дії, які відбувалися починаючи з листопада минулого року, були спрямовані на певну мету. Це було залякування суспільства, розхитування політичної і економічної ситуації в країні. Це було комусь вигідно і ми розуміємо в яку сторону ця вигода мала піти.

Наприкінці всіх подій план, скоріш за все, був змінений. Президент в країні якого постійно відбуваються заворушення, які він намагається припинити насильством – нецікавий Світу. Проте він цікавий Росії.

Коли було зрозуміло, що владу Януковича втримати не вдасться, було вирішено остаточно розхитати країну, що фактично і сталося. Слабкість країни призвела до втрати Криму і подій на сході України. Ми тільки зараз встаємо на ноги і сподіваємось, що країна вистоїть», - розповів Павло Дикань.

Про це він розповів під час спільного ефіру Центру Громадянських Свобод, Східноєвропейського Інституту Розвитку та UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

2022: Новые цены на кофе, трансформация и тренды кофейной индустрии, - Вадим Грановский

0 679 0

В гостях Ukrlife.TV Вадим Грановский — ценитель натурального кофе, чемпион Великобритании по приготовлению кофе в джезве UK Cezve Championship, двукратный финалист чемпионата мира и основатель компании Coffee in Action. Темой интервью были тренды кофейной индустрии.

 

Вирусолог Жолобак: Станет ли "Омикрон" последним штаммом Covid-19?

0 852 5

Вирусолог Надежда Жолобак рассказала Ukrlife.TV о крене научного знания в сторону молекулярной биологии, опыте вакцинации птиц, исследованиях экологии и эволюции вирусов, а также принципах разработки противовирусных препаратов.

Мы не достигли нижней точки неопределённости, - Дацюк, Бебешко и Чудновский

0 397 2

Новый выпуск цикла "Софистические беседы" вместе с Сергеем Дацюком, Владимиром Никитиным и Тарасом Бебешко посвящён вопросу неопределённости, перенасыщению страхом и сущности права.