Порядок реєстрації та припинення підприємницької діяльності переселенцями, - Донбас "SOS"

Фоменко Артем, юрист організації "Донбас SOS", роз'яснив порядок реєстрації та припинення підприємницької діяльності внутрішньо переміщеними особами.

Донбас SOS - громадська організація, що утворилася 14 березня 2014 року через активістів Донбасу. Займається координацією допомоги громадянам, які перебувають в зоні проведення АТО, а також внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

http://donbasssos.org/main_ua/ 
https://www.facebook.com/DonbassSOS/ 
https://vk.com/donbasssos 

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посиланняhttp://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Дирижер Роман Кофман: Музыка мимолётна и мгновенна в сравнении с жизнью человека

0 51 0

Роман Исаакович Кофман, Заслуженный деятель искусств Украины, Народный артист Украины рассказал о своём творчестком и жизненном пути, о красоте в музыке и о движении чувств, о Кабалевском и Шнитке, а также пригласил зрителей на концерт закрытия 154-го концертного сезона в Национальной Филармонии 26 июня 2018 года, который Роман Кофман будет дирижировать.

Постать Венцлови вражає тим, як можна протиставляти відкритість закритому світу, - Оля Гнатюк

0 96 0

Гостя програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - професорка НаУКМА Оля Гнатюк. Вона розповіла про новинки на книжковому ринку України: переклади роботи "Передчуття і пророцтва Східної Європи" Леонідаса Донскіса та Томаса Венцлови і книги бесід Елен Гінсі з Томасом Венцловою "Магнітна північ".

На репетиціях видатних диригентів я зрозумів як треба фотографувати музику, - Арсен Федосенко

0 537 0

Гість програми "Ars-ProПозиція на UKRLIFE.TV" - фотохудожник Арсен Федосенко. В інтерв'ю мова пішла про те, як передати враження від музики через фотографії та про важливість фотографії як окремого виду мистецтва.

Коментарi

comments powered by Disqus