Політики використовують Небесну сотню, як козир у Європі, - дружина героя Небесної сотні

Дружина героя Небесної сотні Наталя Бойків вважає, що політики використовують загиблих на Майдані героїв, як козир у закордонних поїздках, тому й досі не присвоїли їм звання «Героїв України». Про це вона розповіла під час спільного ефіру Центру Громадянських Свобод, Східноєвропейського Інституту Розвитку та UKRLIFE.TV

«Ми були на прийомі у Президента. Ми зверталися з проханням присвоїти нашим рідним звання «Героїв України». Президент нам гарно пообіцяв, у черговий раз, що він подумає. З того часу минуло практично 3 місяці, відповіді ми не почули.

Небесну сотню визнав весь Світ. Всі визнали їх героями. Ми сподівалися, що першим наказом Президента на посаді, буде наказ про присвоєння Небесній сотні звання «Героїв України». Тому що завдяки жертовності наших рідних, нинішні керівники країни прийшли до влади.

Ми сподіваємось, що коли буде річниця Євромайдану, ми почуємо відповіді на питання чи герої Небесна сотня, в Україні, чи ні. Загиблих на Майдані, як козир виймають, на кожній зустрічі в Європі», - зауважила Наталя Бойків.

Пані Наталя підкреслила, що для неї Небесна сотня – герої і вони заслуговують на отримання відповідного звання офіційно. 

Схожi сторiнки

2022: Новые цены на кофе, трансформация и тренды кофейной индустрии, - Вадим Грановский

0 679 0

В гостях Ukrlife.TV Вадим Грановский — ценитель натурального кофе, чемпион Великобритании по приготовлению кофе в джезве UK Cezve Championship, двукратный финалист чемпионата мира и основатель компании Coffee in Action. Темой интервью были тренды кофейной индустрии.

 

Вирусолог Жолобак: Станет ли "Омикрон" последним штаммом Covid-19?

0 852 5

Вирусолог Надежда Жолобак рассказала Ukrlife.TV о крене научного знания в сторону молекулярной биологии, опыте вакцинации птиц, исследованиях экологии и эволюции вирусов, а также принципах разработки противовирусных препаратов.

Мы не достигли нижней точки неопределённости, - Дацюк, Бебешко и Чудновский

0 397 2

Новый выпуск цикла "Софистические беседы" вместе с Сергеем Дацюком, Владимиром Никитиным и Тарасом Бебешко посвящён вопросу неопределённости, перенасыщению страхом и сущности права.