Політики використовують Небесну сотню, як козир у Європі, - дружина героя Небесної сотні

Дружина героя Небесної сотні Наталя Бойків вважає, що політики використовують загиблих на Майдані героїв, як козир у закордонних поїздках, тому й досі не присвоїли їм звання «Героїв України». Про це вона розповіла під час спільного ефіру Центру Громадянських Свобод, Східноєвропейського Інституту Розвитку та UKRLIFE.TV

«Ми були на прийомі у Президента. Ми зверталися з проханням присвоїти нашим рідним звання «Героїв України». Президент нам гарно пообіцяв, у черговий раз, що він подумає. З того часу минуло практично 3 місяці, відповіді ми не почули.

Небесну сотню визнав весь Світ. Всі визнали їх героями. Ми сподівалися, що першим наказом Президента на посаді, буде наказ про присвоєння Небесній сотні звання «Героїв України». Тому що завдяки жертовності наших рідних, нинішні керівники країни прийшли до влади.

Ми сподіваємось, що коли буде річниця Євромайдану, ми почуємо відповіді на питання чи герої Небесна сотня, в Україні, чи ні. Загиблих на Майдані, як козир виймають, на кожній зустрічі в Європі», - зауважила Наталя Бойків.

Пані Наталя підкреслила, що для неї Небесна сотня – герої і вони заслуговують на отримання відповідного звання офіційно. 

Схожi сторiнки

О поддержке и защите конституционного лада в Украине, - Дацюк, Чудновский, Бебешко, Никитин

0 784 2

Сергей Дацюк, Юрий Чудновский, Владимир Никитин и Тарас Бебешко в эфире Ukrlife.TV провели дискуссию о конституционном ладе Украины.

Как безболезненно восстановить красивую форму зубов за одно посещение стоматолога, - Овчинникова

0 1045 2

Стоматолог-терапевт Овчинникова Наталья в эфире Ukrlife.TV рассказала о процедурах восстановления формы зубов в медицинском центре "Призма", важности правильного ухода за зубами и разных процедурах поддержания красивой улыбки.

Немодные вопросы модному дизайнеру, - Стус и Пономарёв

0 997 1

Прогнозист Владимир Стус и fashion-дизайнер Константин Пономарёв в эфире Ukrlife.TV обсудили необычные вопросы моды, дизайна, культуры и творчества.