Почався вже четвертий рік відсутності виборчих прав у переселенців, - Тетяна Дурнєва

Гості студії UKRLIFE.TV - Ксенія Карагяур, аналітик БФ "Право на захист", координатор спільного повідомлення Актуальний стан забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб в Україні", на зв'язку по skype Олена Луканюк, координатор із захисту та адвокації Норвезької ради у справах біженців, а також Тетяна Дурнєва, виконавчий директор ГО "Громадський холдинг "Група впливу"".

Темами інтерв'ю було забезпечення загальних, майнових та політичних прав внутрішньо переміщених осіб.

8:50 - Майнові права ВПО
22:05 - Політичні права ВПО
27:40 - Законопроект №6240 щодо забезпечення виборчих прав ВПО
30:00 - Чому деякі депутати не зацікавлені у наданні виборчих прав для ВПО?
37:30 – Як переселенці з Донбасу та Криму можуть здійснювати свої виборчі політичні права?

Це інтерв'ю проведене в рамках марафону "Права людини в альтернативних доповідях до Універсального періодичного огляду" на каналі Ukrlife.TV.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Феномены ритуала приобщения к стае, — Виктор Савинов

0 413 3

В центре нового разговора с директором Международного института политической философии Виктором Савиновым на UKRLIFE.TV были ритуалы приобщения, они же - обряды инициации, или психологические механизмы идентификации в информационном поле социума.

Какова вероятность заразиться коронавирусом от больного родственника в семье? - вирусолог Надежда Жолобак

0 444 0

Микробиолог и вирусолог, кандидат биологических наук, старший научный сотрудник Института микробиологии и вирусологии им. Д.К. Заболотного НАН Украины Надежда Жолобак рассказала UKRLIFE.TV о т.н. эффекте Марбурга и агрессивности вирусов в инфекционном очаге, а также о самозаражении через медицинские маски.