Почався вже четвертий рік відсутності виборчих прав у переселенців, - Тетяна Дурнєва

Гості студії UKRLIFE.TV - Ксенія Карагяур, аналітик БФ "Право на захист", координатор спільного повідомлення Актуальний стан забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб в Україні", на зв'язку по skype Олена Луканюк, координатор із захисту та адвокації Норвезької ради у справах біженців, а також Тетяна Дурнєва, виконавчий директор ГО "Громадський холдинг "Група впливу"".

Темами інтерв'ю було забезпечення загальних, майнових та політичних прав внутрішньо переміщених осіб.

8:50 - Майнові права ВПО
22:05 - Політичні права ВПО
27:40 - Законопроект №6240 щодо забезпечення виборчих прав ВПО
30:00 - Чому деякі депутати не зацікавлені у наданні виборчих прав для ВПО?
37:30 – Як переселенці з Донбасу та Криму можуть здійснювати свої виборчі політичні права?

Це інтерв'ю проведене в рамках марафону "Права людини в альтернативних доповідях до Універсального періодичного огляду" на каналі Ukrlife.TV.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Невозможность выбора стала мировой проблемой, а создание неприятностей - бизнесом, - Иномена

0 375 3

Седьмой выпуск программы "Иноменá" на UKRLIFE.TV: интеллектуалы Юрий Чудновский, Тарас Бебешко и Сергей Дацюк о словах "выбор" и самоопределение" и о приставках к ним.

Вирусолог Надежда Жолобак: Все вирусы герпеса могут вызывать развитие опухолевого процесса

0 346 0

Микробиолог и вирусолог, кандидат биологических наук, старший научный сотрудник Института микробиологии и вирусологии им. Д.К. Заболотного НАН Украины Надежда Жолобак рассказала UKRLIFE.TV о вирусах герпеса, которые вызывают разнообразные заболевания у человека, в том числе и всерьёз опасные для здоровья.

Почему Украина всё больше сползает в "никтожность" и что с этим делать? - Иномена

0 451 2

В шестом выпуске программы "Иноменá" на UKRLIFE.TV интеллектуалы Владимир Никитин, Сергей Дацюк, Тарас Бебешко и Юрий Чудновский отвечали на вопрос "если не реформы, то что?".