Почався вже четвертий рік відсутності виборчих прав у переселенців, - Тетяна Дурнєва

Гості студії UKRLIFE.TV - Ксенія Карагяур, аналітик БФ "Право на захист", координатор спільного повідомлення Актуальний стан забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб в Україні", на зв'язку по skype Олена Луканюк, координатор із захисту та адвокації Норвезької ради у справах біженців, а також Тетяна Дурнєва, виконавчий директор ГО "Громадський холдинг "Група впливу"".

Темами інтерв'ю було забезпечення загальних, майнових та політичних прав внутрішньо переміщених осіб.

8:50 - Майнові права ВПО
22:05 - Політичні права ВПО
27:40 - Законопроект №6240 щодо забезпечення виборчих прав ВПО
30:00 - Чому деякі депутати не зацікавлені у наданні виборчих прав для ВПО?
37:30 – Як переселенці з Донбасу та Криму можуть здійснювати свої виборчі політичні права?

Це інтерв'ю проведене в рамках марафону "Права людини в альтернативних доповідях до Універсального періодичного огляду" на каналі Ukrlife.TV.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

''Європейський словник філософій'' відіграє роль суперпершоджерела для вияснення понять, - Ростислав Семків

0 133 1

Літературознавець Ростислав Семків у ефірі програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV розповів про значущість видання "Європейського словника філософій" українською мовою.

 

''Повість про Миколу Зерова'' - це жвава документальна проза про гумор, іронію та хуліганістисть, - Ростислав Семків

0 85 1

Відомий літературознавець Ростислав Семків у ефірі програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV поділився своїми спогадами про історика літератури Володимира Панченка, а також розповів про його дослідження біографії та творчості Миколи Зерова.

 

В Украине ''копипаста'' оказалась базовой деятельностью: где место для уникальности и самости? - Иновидение

0 292 3

Очередной выпуск программы "Иновидение" на UKRLIFE.TV Сергей Дацюк, Владимир Никитин, Тарас Бебешко посвятили вопросам уникальности и самости, внутреннем и внешнем управлении, памяти общества и передачи опыта.