Українці не повинні ходити з протягнутою рукою, - Лариса Івшина

Україні не треба чекати зовнішньої підтримки, а починати змінюватися вже зараз, тому що найбільш непродуктивною перед світом є позиція жертви.

Про це в ефірі UKRLIFE.TV розповіла головний редактор газети «День» Лариса Івшина.

«Люди перебільшують значення української діаспори, вони живуть у складному, конкурентному світі де вирішують питання свого добробуту. Звичайно у декого є розуміння обов’язку перед країною та пращурами і ці люди проявляють увагу.

Проте чекати чогось від діаспори дуже наївно, тому що ми самі повинні займатися діаспорою. Українці самі повинні стимулювати, щоб у європейських країнах були українські культурні клуби.

В теперішніх умовах українці повинні ясно показати, що готові платити за себе, а не ходити з протягнутою рукою, готові поставити перед собою амбіційні завдання і зрозуміти, як їх вирішувати. Всі українці світу повинні зрозуміти, що Україна надасть їм підтримку та сигнали доручення.

Якщо дотримуватися цього, то споживатська і люмпенська матриця перевернеться, бо наразі вона душить українців своєю принизливою примітивністю. Не треба нічого чекати, а треба зробити так щоб ми самі розкрилися, а кращі люди зайняли ті місця, які їм належать. 

Найбільш непродуктивною перед світом є позиція жертви, все одно ніхто не пожаліє. Це було зрозуміло ще по подіям, які відбувались в Україні у 1932-1933 роках. Світ змінився, але ми багато в чому застряємо, тому що не встигаємо робити те, що робить весь світ», - зауважила вона.

Дивіться інтерв’ю з Ларисою Івшиною в ефірі UKRLIFE.TV.

Схожi сторiнки

О поддержке и защите конституционного лада в Украине, - Дацюк, Чудновский, Бебешко, Никитин

0 631 2

Сергей Дацюк, Юрий Чудновский, Владимир Никитин и Тарас Бебешко в эфире Ukrlife.TV провели дискуссию о конституционном ладе Украины.

Как безболезненно восстановить красивую форму зубов за одно посещение стоматолога, - Овчинникова

0 854 2

Стоматолог-терапевт Овчинникова Наталья в эфире Ukrlife.TV рассказала о процедурах восстановления формы зубов в медицинском центре "Призма", важности правильного ухода за зубами и разных процедурах поддержания красивой улыбки.

Немодные вопросы модному дизайнеру, - Стус и Пономарёв

0 748 1

Прогнозист Владимир Стус и fashion-дизайнер Константин Пономарёв в эфире Ukrlife.TV обсудили необычные вопросы моды, дизайна, культуры и творчества.