Особливості встановлення факту народження і смерті на окупованих територіях, - юристка Донбас "SOS"

Юристка Донбас "SOS" Марія Красненко розповіла про особливості встановлення актів народження і смерті на окупованих територіях із прикладами звернень до організації за допомогою.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Українці схильні перекладати відповідальність за боротьбу з корупцією на Захід, - Любомир Мисів

0 94 0

Заступник директора Соціологічної групи "Рейтинг" Любомир Мисів в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV представив результати соціологічного дослідження, виконаного на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI). Серед багатьох показників окрему увагу в інтерв'ю приділили тенденції українців перекладати відповідальність за боротьбу із корупцією на західні структури.

Як навчити дитину мислити, задаючи правильні запитання? - Катерина Перконос і книжки Оскара Бреніф'є

0 122 0

Гостя програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - Катерина Перконос, головна редакторка видавництва "Маміно", яке спеціалізується на книжках для дітей та батьків.

Полнозвучная камерная музыка Шуберта и Шоссона в исполнении Nota Bene на «Киевской весне»

0 283 0

Роман Лопатинский, пианист ансамбля Nota Bene, в своём интервью рассказал о фестивале "Киевская весна" в Национальной филармонии Украины и анонсировал выступление ансамбля Nota Bene, на котором все желающие смогут прослушать музыку Шуберта и Шоссона.

Коментарi

comments powered by Disqus