Олег Скрипка: Українська культура мені нагадує газон - його викошують, але він знову проростає

Студію програми "Тон хорошого смаку" на UKRLIFE.TV відвідали відомий український артист і громадський діяч Олег Скрипка та топ-стиліст України Руслан Козловський.

Темами зустрічі були традиція та сучасність в українській культурі, роль села та міста у культурному відродженні нації, гарний смак у одязі та в музиці. Зокрема, Руслан Козловський розповів про те, як зустрічати китайський рік Півня, дотримуючись українських канонів, а Олег Скрипка - про запозичення з інших культур.

Спілкувалася з Олегом та Русланом ведуча Анна Заклецька.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

 

Схожi сторiнки

Дитячий фольклорний ансамбль "Зернятко" привітав Україну традиційними різдвяними піснями

0 121 1

Дитячий фольклорний ансамбль "Зернятко" під керівництвом Раїси Заклецької заспівали традиційних святкових пісень та розповіли про українські народні звичаї у святкуванні Водохреща, Маланки, Різдва

Віра Соловйова презентує книжки Євгена Сверстюка, - Дух і Літера на Ukrlife.TV

0 56 0

В новому випуску програми "Дух і Літера" Віра Соловйова презентувала книжки відомого українського письменника Євгена Сверстюка.

Как получать социальную стипендию внутренне перемещённым лицам? - юристка "Донбасс SOS"

0 111 0

Юристка "Донбасс SOS" Мария Красненко в эфире UKRLIFE.TV выступила с разъяснением механизма получения социальной стипендии внутренне перемещёнными лицами.

Коментарi

comments powered by Disqus