Одразу з початком конфлікту на Донбасі екологія в регіоні почала страждати, - Тетяна Тимочко

Голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко розповіла в інтерв`ю для UKRLIFE.TV про найгостріші екологічні проблеми України, окремо зупинившись на ситуації в зоні АТО та на непідконтрольній території Донбасу.

"Коли почалися воєнні дії, коли почалося руйнування підприємств, їх зупинка, безкінечне пересування важкої техніки по полям, територіям заповідних об'єктів; риття охоронних споруд; вибухи, - все це руйнувало довкілля. Вже в 2014 році ми зрозуміли, що для природи є негативні наслідки... Основні компоненти природнього середовища, що страждають від воєнних дій - це, починаючи з 2014 року, але і 2015 рік, коли були активні воєнні дії, пересування техніки, руйнування промислових об'єктів, попадання снарядів на хвостосховища і звалища промислових відходів, - це вода, повітря, грунти і об'єкти природно-заповідного фонду", - сказала вона.

4:10 - від воєнних дій на Донбасі вже у 2014 році почали страждати вода, повітря, грунти і об'єкти заповідного фонду;
5:01 - криза з постачанням води в Донбасі;
7:28 - Горлівський хімзавод та залишки небезпечних хімічних речовин на ньому;
9:05 - аміакопровід до "Стіролу" зберігає потенційний ризик;
14:30 - унікальна бухта Ласпі в Криму із ялівцем віком більше 1,5 тис. років наразі знищується;
18:01 - проблема утилізації побутових відходів в Україні та ситуація зі сміттям у Львові;
24:05 - необхідність екологічної партії зелених в Україні.

http://ecoleague.net/

Це інтерв'ю - частина телемарафону "На межі виживання: екологічна ситуація в зоні АТО", який відбувся 27 червня 2017 року на UKRLIFE.TV.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate


Підписуйтеся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

Схожi сторiнки

О поддержке и защите конституционного лада в Украине, - Дацюк, Чудновский, Бебешко, Никитин

0 1513 3

Сергей Дацюк, Юрий Чудновский, Владимир Никитин и Тарас Бебешко в эфире Ukrlife.TV провели дискуссию о конституционном ладе Украины.

Как безболезненно восстановить красивую форму зубов за одно посещение стоматолога, - Овчинникова

0 1603 2

Стоматолог-терапевт Овчинникова Наталья в эфире Ukrlife.TV рассказала о процедурах восстановления формы зубов в медицинском центре "Призма", важности правильного ухода за зубами и разных процедурах поддержания красивой улыбки.

Немодные вопросы модному дизайнеру, - Стус и Пономарёв

0 1649 1

Прогнозист Владимир Стус и fashion-дизайнер Константин Пономарёв в эфире Ukrlife.TV обсудили необычные вопросы моды, дизайна, культуры и творчества.