Ніна Матвієнко: Свято Різдва - це торжество душі

Студію програми "Тон хорошого смаку" на UKRLIFE.TV відвідала українська співачка, народна артистка України і Герой України Ніна Матвієнко.

Випуск був передноворічний, тому пані Ніна розповіла про традиції українського Різдва та згадала святкові історії зі свого дитинства, повідомила про те, як раніше готували кутю, підкреслила, що Новий рік для неї - це насамперед сімейне свято, а також запросила глядачів на концерт "Різдво з Ніною Матвієнко", який відбудеться 10 січня 2017 року в Києві та 12 січня року в Одесі.

Спілкувалася з Ніною Матвієнко ведуча Анна Заклецька.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Українці схильні перекладати відповідальність за боротьбу з корупцією на Захід, - Любомир Мисів

0 94 0

Заступник директора Соціологічної групи "Рейтинг" Любомир Мисів в своєму інтерв'ю каналу Ukrlife.TV представив результати соціологічного дослідження, виконаного на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI). Серед багатьох показників окрему увагу в інтерв'ю приділили тенденції українців перекладати відповідальність за боротьбу із корупцією на західні структури.

Як навчити дитину мислити, задаючи правильні запитання? - Катерина Перконос і книжки Оскара Бреніф'є

0 122 0

Гостя програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - Катерина Перконос, головна редакторка видавництва "Маміно", яке спеціалізується на книжках для дітей та батьків.

Полнозвучная камерная музыка Шуберта и Шоссона в исполнении Nota Bene на «Киевской весне»

0 283 0

Роман Лопатинский, пианист ансамбля Nota Bene, в своём интервью рассказал о фестивале "Киевская весна" в Национальной филармонии Украины и анонсировал выступление ансамбля Nota Bene, на котором все желающие смогут прослушать музыку Шуберта и Шоссона.

Коментарi

comments powered by Disqus