Ніна Матвієнко: Свято Різдва - це торжество душі

Студію програми "Тон хорошого смаку" на UKRLIFE.TV відвідала українська співачка, народна артистка України і Герой України Ніна Матвієнко.

Випуск був передноворічний, тому пані Ніна розповіла про традиції українського Різдва та згадала святкові історії зі свого дитинства, повідомила про те, як раніше готували кутю, підкреслила, що Новий рік для неї - це насамперед сімейне свято, а також запросила глядачів на концерт "Різдво з Ніною Матвієнко", який відбудеться 10 січня 2017 року в Києві та 12 січня року в Одесі.

Спілкувалася з Ніною Матвієнко ведуча Анна Заклецька.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Дитячий фольклорний ансамбль "Зернятко" привітав Україну традиційними різдвяними піснями

0 121 1

Дитячий фольклорний ансамбль "Зернятко" під керівництвом Раїси Заклецької заспівали традиційних святкових пісень та розповіли про українські народні звичаї у святкуванні Водохреща, Маланки, Різдва

Віра Соловйова презентує книжки Євгена Сверстюка, - Дух і Літера на Ukrlife.TV

0 56 0

В новому випуску програми "Дух і Літера" Віра Соловйова презентувала книжки відомого українського письменника Євгена Сверстюка.

Как получать социальную стипендию внутренне перемещённым лицам? - юристка "Донбасс SOS"

0 111 0

Юристка "Донбасс SOS" Мария Красненко в эфире UKRLIFE.TV выступила с разъяснением механизма получения социальной стипендии внутренне перемещёнными лицами.

Коментарi

comments powered by Disqus