Ніна Матвієнко: Свято Різдва - це торжество душі

Студію програми "Тон хорошого смаку" на UKRLIFE.TV відвідала українська співачка, народна артистка України і Герой України Ніна Матвієнко.

Випуск був передноворічний, тому пані Ніна розповіла про традиції українського Різдва та згадала святкові історії зі свого дитинства, повідомила про те, як раніше готували кутю, підкреслила, що Новий рік для неї - це насамперед сімейне свято, а також запросила глядачів на концерт "Різдво з Ніною Матвієнко", який відбудеться 10 січня 2017 року в Києві та 12 січня року в Одесі.

Спілкувалася з Ніною Матвієнко ведуча Анна Заклецька.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Для меня аннексия началась с того, что санатории в Ялте враз превратились в базы для военных, - Ольга Скрипник

0 70 0

Ольга Скрипник и Виссарион Асеев из Крымской правозащитной группы поделились со зрителями UKRLIFE.TV своими воспоминаниями о первых днях оккупации Крыма.

Вечером 26 февраля 2014 года мы ещё были уверены, что украинское будущее Крыма удалось отстоять, - Татьяна Курманова

0 79 0

Журналистка Татьяна Курманова рассказала о том, как осуществлялась работа украинского журналиста в Крыму во время захвата полуострова.

Коментарi

comments powered by Disqus