Ніна Матвієнко: Свято Різдва - це торжество душі

Студію програми "Тон хорошого смаку" на UKRLIFE.TV відвідала українська співачка, народна артистка України і Герой України Ніна Матвієнко.

Випуск був передноворічний, тому пані Ніна розповіла про традиції українського Різдва та згадала святкові історії зі свого дитинства, повідомила про те, як раніше готували кутю, підкреслила, що Новий рік для неї - це насамперед сімейне свято, а також запросила глядачів на концерт "Різдво з Ніною Матвієнко", який відбудеться 10 січня 2017 року в Києві та 12 січня року в Одесі.

Спілкувалася з Ніною Матвієнко ведуча Анна Заклецька.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

''Алый Рудра..." и "Метаморфозы". Читает Андрей Гущин

0 34 1

Поэт Андрей Гущин в эфире программы «ARS-ProПозиція» на UKRLIFE.TV прочел «Поэтические комментарии к фото- и художественным работам, представленным на выставке "Красный Будда"» и «Метаморфозы».

''Учитель, где сядем мы, чтоб насладиться Пасхой?..''. Читает Борис Херсонский

0 37 0

Украинский поэт, публицист и переводчик Борис Херсонский прочёл стихотворение ''Учитель, где сядем мы, чтоб насладиться Пасхой?.."

"В металевих ґрунтах мого степу...". Читає Діана Шестакова

0 26 0

Письменниця Діана Шестакова в ефірі UKRLIFE.TV читає власний вірш "В металевих ґрунтах мого степу...".