Ніна Матвієнко: Свято Різдва - це торжество душі

Студію програми "Тон хорошого смаку" на UKRLIFE.TV відвідала українська співачка, народна артистка України і Герой України Ніна Матвієнко.

Випуск був передноворічний, тому пані Ніна розповіла про традиції українського Різдва та згадала святкові історії зі свого дитинства, повідомила про те, як раніше готували кутю, підкреслила, що Новий рік для неї - це насамперед сімейне свято, а також запросила глядачів на концерт "Різдво з Ніною Матвієнко", який відбудеться 10 січня 2017 року в Києві та 12 січня року в Одесі.

Спілкувалася з Ніною Матвієнко ведуча Анна Заклецька.

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Підписуйся на нас в YouTube, Facebook, VK, Twitter або Google+!

 

Схожi сторiнки

Киевские застройщики продолжают беспредел девяностых годов, - Владимир Хенгистов

0 106 0

Блогер и урбанист Владимир Хенгистов в своём интервью каналу Ukrlife.TV рассказал о многих проблемах в Киеве: незаконные застройки и сносы памятников архитектуры, противоречивая реконструкция станции метро Левобережная, вандализм по отношению к памятникам и мемориальным табличкам. Кроме того, Владимир поделился своим опытом об эффективности самоорганизации граждан по противостоянию застройшикам и незаконным решениям городской власти.

 

Евгений Киселев о своём новом проекте на телеканале ''Тонис''

0 315 0

Евгений Киселев рассказал о своём новом проекте на телеканале "Тонис, о грядущем ребрендинге канала, о мировых и украинских тенденциях на рынке медиа.

Час "Бурлеску": Ольга Герасим'юк та Валентина Клименко про сільский модерн Опанаса Сластіона

0 271 0

Ольга Герасим'юк та Валентина Клименко про проект "Школи Лохвицького земства", присвячений порятунку архітектурної спадщини Опанаса Сластіона - українського маляра і графіка, етнографа, архітектора і педагога, який будував унікальні для всього світу школи.

Коментарi

comments powered by Disqus