Міністерство внутрішніх справ саботує розслідування подій на Майдані, - адвокат

Адвокат родин Небесної сотні Павло Дикань вважає, що Міністерство внутрішніх справ не допомагає Генеральній прокуратурі у розслідуванні подій на Майдані. Про це він розповів під час спільного ефіру Центру Громадянських Свобод, Східноєвропейського Інституту Розвитку та UKRLIFE.TV.

«Відсутність змін у міністерствах, відсутність люстраційних процесів, які мали відбутися, не дають можливості говорити про перспективи розслідування. Допомоги в розслідуванні Генеральній прокуратурі, зі сторони Міністерства внутрішніх справ, фактично, немає. Це можна трактувати, як саботаж. Вони відписуються і не надають необхідної для слідства інформації», - зазначив Дикань.

Окрім цього адвокат додав, що в Україні потрібно створити єдиний координаційний центр з питань подій на Майдані, за словами Диканя, це допоможе у розслідуванні.

«Немає єдиного координаційного центру, який зв’язав би всі справи в єдину, який би досліджував всі події починаючи від 30 листопада. Це питання ми ставили пере Генеральною прокуратурою, ми вважаємо, що це необхідно і дасть змогу зв’язати всі події в одну картину.

Якщо Україна не може розслідувати події на Майдані, то вона має передати це розслідування до Міжнародного кримінального суду. Звернення до Міжнародного кримінального суду є, однак на сьогодні він знаходиться в очікуванні підтвердження цього наміру.

Всі дії, які відбувалися починаючи з листопада минулого року, були спрямовані на певну мету. Це було залякування суспільства, розхитування політичної й економічної ситуації в країні. Це було комусь вигідно і ми розуміємо в яку сторону ця вигода мала піти.

Наприкінці всіх подій план, скоріш за все, був змінений. Президент в країні якого постійно відбуваються заворушення, які він намагається припинити насильством – нецікавий Світу. Проте він цікавий Росії.

Коли було зрозуміло, що владу Януковича втримати не вдасться, було вирішено остаточно розхитати країну, що фактично і сталося. Слабкість країни призвела до втрати Криму і подій на сході України. Ми тільки зараз встаємо на ноги і сподіваємось, що країна вистоїть», - розповів адвокат.

У студії була присутня дружина героя Небесної сотні Наталя Бойків вона вважає, що політики використовують, загиблих на Майдані, як козир у закордонних поїздках, тому й досі не надали їм звання «Героїв України».

«Ми були на зустрічі з Президентом. Ми зверталися з проханням надати нашим рідним звання «Героїв України». Президент нам гарно пообіцяв, у черговий раз, що він подумає. З того часу минуло практично 3 місяці, відповіді ми не почули.

Небесну сотню визнав весь Світ. Всі визнали їх героями. Ми сподівалися, що першим наказом Президента на посаді, буде наказ про присвоєння Небесній сотні звання «Героїв України». Тому що завдяки жертовності наших рідних, нинішні керівники країни прийшли до влади.

Ми сподіваємось, що коли буде річниця Євромайдану, ми почуємо відповіді на питання чи герої Небесна сотня, в Україні, чи ні. Небесну сотню, як козир виймають, на кожній зустрічі в Європі та на Саміті», - зауважила Наталя Бойків.

Пані Наталя підкреслила, що для неї Небесна сотня – герої і вони заслуговують на отримання відповідного звання офіційно. 

Схожi сторiнки

2022: Новые цены на кофе, трансформация и тренды кофейной индустрии, - Вадим Грановский

0 679 0

В гостях Ukrlife.TV Вадим Грановский — ценитель натурального кофе, чемпион Великобритании по приготовлению кофе в джезве UK Cezve Championship, двукратный финалист чемпионата мира и основатель компании Coffee in Action. Темой интервью были тренды кофейной индустрии.

 

Вирусолог Жолобак: Станет ли "Омикрон" последним штаммом Covid-19?

0 852 5

Вирусолог Надежда Жолобак рассказала Ukrlife.TV о крене научного знания в сторону молекулярной биологии, опыте вакцинации птиц, исследованиях экологии и эволюции вирусов, а также принципах разработки противовирусных препаратов.

Мы не достигли нижней точки неопределённости, - Дацюк, Бебешко и Чудновский

0 397 2

Новый выпуск цикла "Софистические беседы" вместе с Сергеем Дацюком, Владимиром Никитиным и Тарасом Бебешко посвящён вопросу неопределённости, перенасыщению страхом и сущности права.