Ми пішли на війну захищати батьківщину, а лишилися заради тих, хто поліг, - ветеран АТО

Студію UKRLIFE.TV відвідали гості Оксана Воропай, яка представляла громадську організацію "Центр Зайнятості Вільних Людей", та Дмитро Крикун - ветеран АТО на Донбасі.

"Центр Зайнятості Вільних Людей" - громадська організація, що покликана сприяти працевлаштуванню та соціальній реабілітації громадян України, які у зв’язку з політичними репресіями, військовими діями та складною економічною ситуацією втратили роботу та потребують допомоги.

Про її історію та міссію докладніше розповіла пані Оксана:

"Наша громадська організація почала свою діяльність під час Майдану 2014 року, коли волонтери-спеціалісти з набору персоналу об'єдналися заради допомоги майданівцям, які втратили роботу, відновлювати своє життя. Далі ми працювали з переселенцями з Криму, згодом з Донбасу - то була "гаряча" пора, до нас зверталося близько сотні людей на день. Півтора роки тому ми почали займатися й ветеранами АТО. Спершу це була ідея допомоги працевлаштування ветеранам, які отримали важкі форми інвалідності, у перекваліфікації, навчанні та роботі. Згодом ми усвідомили, що лише працевлаштування замало. Наш проект став відтоді проектом соціальної адаптації ветеранів АТО, який включає в себе багато компонентів. Річ в тім, що хлопці, які повертаються навіть без поранень, теж потребують допомоги: їх психологічний стан майже не відрізняється від стану тих, хто отримав інвалідність", - розповіла вона.

Дмитро Крикун вивчився на масажиста в рамках навчальної програми Центру. Наразі працює у власному масажному кабінеті, що має назву "Кіборг-масаж".

"Підтримка дуже важлива. Більшість хлопців повертається з АТО, - воювали, життя щодня трималося на волосині, - а тут вони нікому не потрібні, жодної мінімальної підтримки не отримають, навіть теплого слова не почують. Через це вони або пиячать, або повертаються назад: там у кожного є ще одна "сім'я", де його підтримають та зрозуміють. Потрібно допомагати тут: створювати кола, ветеранські спілки, де можна говорити й де є спільна мова. Деякі люди вважають, що можна просто коли-не-коли відправити смс з пожертвою на потреби оборони і що цим вони вже допомогли. Натомість в повсякденному житті вони ніякої уваги не звертають на учасників АТО", - мовив він.

***
Сторінка ГО "Центр Зайнятості Вільних Людей"

Сторінка масажного кабінету "Кіборг-масаж" у Facebook (учасникам бойових дій масажні процедури надаються безплатно).

***

Підтримай фінансово українське інтернет-телебачення UKRLIFE.TV! Картка Приватбанку: 5169 3305 0350 6690

Наша група в VK

 

Схожi сторiнки

Сколько воды на самом деле должен выпивать человек за день? - советы врача-диетолога

0 995 22

Марина Балас, врач-диетолог медицинского центра "Призма", в своём интервью каналу Ukrlife.TV поделилась советами о правильном и сбалансированном питании, развенчала некоторые мифы, связанные с питанием и продуктами, а также ответила на множество вопросов, волнующих каждого человека, заботящегося о своём здоровье.

Чому та як в СРСР замовчувалася тема Голокосту? - Гнатюк, Уманська

0 502 0

В рамках спільного проекту видавництва "Дух і літера" та каналу Ukrlife.TV до студії завітали Анна Уманська, науковий співробітник, відповідальний секретар альманаху "Єгупець", та Ольга Гнатюк, професорка Варшавського Університету та НаУКМА. В інтерв'ю обговорили альманах єврейської культури "Єгупець" та замовчування теми Голокосту в СРСР в рамках антисемітської політики. 

Зачем мужчинам косметолог? Пять причин - Врач-дерматолог Валерия Мищенко

0 954 1

Сегодня команда UKRLIFE.TV побывала в отделении эстетической косметологии и реабилитации медицинского центра "Призма", где врач-дерматолог Валерия Мищенко рассказала нам об актуальных трендах мужской красоты, о том, какие проблемы с мужской внешностью успешно решают в их клинике и при помощи каких процедур.