Круглий стіл "40 років після Гельсінкі", - про нові виклики свободі в цифровій епосі

У гостях студії UKRLIFE.TV за спільного проекту з видавництвом "Дух і Літера" - Арсеній Фінберг та Олексій Сігов.

Вони розповіли про круглий стіл «40 років після Гельсінкі: нові виклики свободі – насильство, ненависть, облуда» від Інституту релігії та суспільства Ужгородського католицького університету, молодіжної ініціативи Principium та Центру юдаїки НаУКМА у Львові 6 квітня 2017 року.

http://duh-i-litera.com/
http://ua.judaicacenter.kiev.ua/
http://irs.ucu.edu.ua/

UKRLIFE.TV - це події політики, економіки та культури в коментарях експертів, аналітиків, громадських активістів, журналістів, дійових осіб українського життя. Ви можете адресувати свою допомогу нашому каналу з будь-якого куточку світу, використовуючи посилання http://www.ukrlife.tv/donate

Підписуйтеся на нас в YouTubeFacebookVKTwitter або Google+!

Схожi сторiнки

Имплант вместо удаленного зуба: почему это необходимо? - Хирург-имплантолог

0 263 1

О том, кому и зачем нужны зубные импланты и что нужно знать пациентам о процедуре установки современных зубных протезов рассказал стоматолог-хирург медицинского центра "Призма" Игорь Збурин.

Кетрін Ваннер про культивування відкритості до відмінностей та про ''Антропологію релігії''

0 115 0

Гостя програми "Дух і Літера" на UKRLIFE.TV - професорка релігієзнавства, історії та антропології університету Пенсильванії (США) Кетрін Ваннер. Вона презентувала збірку "Антропологія релігії: порівняльні студії від Прикарпаття до Кавказу", що представляє дослідження релігійного плюралізму в Східній Європі.

Про виплати недоотриманої пенсії пенсіонерам-переселенцям, - Донбас SOS

0 1289 0

Юрист ГО Донбас SOS Михайло Фоменко розповів глядачам UKRLIFE.TV про те, чому внутрішньо переміщені особи в Україні недоотримують пенсійне забезпечення, а також про заходи, яких Донбас SOS вживає для виправлення ситуації.